Rolnikom za trud ich pracy podziękował 10 września biskup Janusz Stepnowski. Do parafii pod wezwaniem Chrystusa Króla Wszechświata w Kolnie, która była organizatorem Dożynek, przyjechało w niedzielę wielu gości.
Tradycyjnie ze swoimi wieńcami dożynkowymi zjechały delegacje parafii z różnych miejscowości.
W trakcie imprezy rozstrzygnięto konkurs na wieńce dożynkowe. W kategorii wieńców tradycyjnych pierwsze miejsce zajęła parafia pod wezwaniem św. Apostołów Piotra i Pawła w Wysokiem Mazowieckiem.
Drugie miejsce otrzymał wieniec wykonany przez mieszkańców Czerwonego. Trzecie miejsce przypadło gościom z Wizny.
W kategorii wieńców nowoczesnych pierwsze miejsce zajęła parafia pod wezwaniem św. Izydora w Drążdżewie. Na drugim stopniu podium znalazła się parafia katedralna z Łomży, natomiast trzecie miejsce zajęła parafia pod wezwaniem św. Stanisława Kostki z Zalasu.
W gronie gości był między innymi minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel, wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski oraz posłowie PR. Obecny był także prezes KRUS Wojciech Sekściński i wiceprezes ARiMR Beata Orzołek. Pojawili się również samorządowcy.
Organizatorzy zadbali również o część artystyczną oraz atrakcje dla najmłodszych.
BRAWO PIS14:24, 11.09.2017
http://kolniak24.pl/fotorelacje/32759_b.jpg
Komuniści, SLD i ormowcy dostają medale od PISu :)
Rysiek15:01, 11.09.2017
PIS w Kolnie PRL BIS :)
Bb16:04, 11.09.2017
Dla rolników miejsca w ławkach nie bylo.to nie dożynki to propaganda polityczna. Wstyd i hańba.
Pozostałe komentarze
ps lelak20:32, 11.09.2017
Niech żyje Polskie Stronnictwo Ludowe niech żyje!!!!!!!!!
A niech tam dają wszystkim aby PSL-owcom nie dawali
Ormopeeselowiec16:43, 13.09.2017
A niech dają i ormowcom...... byle nie peeselowcom!!!!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kolnianie bawią się na festynie miejskim
A mi się podobało. Wszyscy powinni byc zadowoleni. Była muzyka dla starszych a później dla młodzieżu Dj i After Party dali ognia!
Xyz
15:27, 2026-06-28
Włodarz tłumaczy, że dokonano także wyceny gruntów
Ale my szanowny burmistrzu nie jesteśmy przeciwko blokowi tylko lokalizacji! Moim zdaniem można by go zbudować na ulicy Szmaragdowej, jest tam mnóstwo miejsca i do tego została tam zbudowana nowa szeroka ulica. Jest to idealna lokalizacja pod te inwestycję. Więc proszę to wziąć pod uwagę bo jakby nie było został Pan wybrany nie po to aby realizować Pana widzimisie, tylko nasze widzimisie! Ale jak to Panu nie pasuje to drzwi otwarte, nikt Pana nie trzyma na siłe.
Paweł J.
15:00, 2026-06-28
Włodarz tłumaczy, że dokonano także wyceny gruntów
,,Ani katolik, ani Polak, ani nikt inny, nie mogą mieć w państwie większych praw, niż ma człowiek." - ks. Józef Tischner. Te słowa , mówią wszystko.
człowiek
14:59, 2026-06-28
Kolnianie bawią się na festynie miejskim
Tam byli twoje dzieci stare tumany a wy to byliście aniołkami?
Ttty
14:27, 2026-06-28