24 czerwca na Stadionie Miejskim w Kolnie odbył się Festyn „Imieniny Jana z Kolna”.
Impreza rozpoczęła się prezentacją Miejskiej Orkiestry Dętej i mażoretek. Potem swoje umiejętności wokalne prezentowały zespoły dziecięce Rytmikobalerika, Harmider i Dziecięcy Teatr Muzyczny z Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, do których na koniec dołączyła grupa Niebieskich Migdałów.
Na scenie pokazały się również młode kolneńskie wokalistki: Aleksandra Cudnik, Natalia Brzostowska, Ewelina Targońska, Ewa Kodłubajska, Gabrysia Konopka i Natalia Święczkowska.
W cygańskiej odsłonie zaprezentowały się także Kolneńskie Dziewczyny z Plusem.
Publiczność rozruszał rytmami z lat 80-tych Roberto Zucaro z Larisą.
Salwy śmiechu wywoływała kabaretowa grupa K-2.
Dodatkową atrakcją było losowanie roweru ufundowanego przez firmę „Grot”- Olszewski Development, który osobiście wręczył burmistrz miasta dla Wiktorii Chmielewskiej z Kolna.
Gwiazdą wieczoru tegorocznego festynu był Kamil Bednarek.
Kolejne emocje na zakończenie wieczoru wywołał występ grupy „Bobi”.
Źródło: kokis
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Imieniny Jana z Kolna (plakat)
festyn godny Kolna🤣🤣🤣🤣
hihihi
09:50, 2026-06-26
Stanowisko Sejmiku w sprawie relacji z UE
ten podstępny program safe to wysoko oprocentowana POŻYCZKA, kolejne pokolenia będą to spłacać i my też, nikt za darmo nic nie daje.
naga prawda
09:48, 2026-06-26
Wojciech Sienicki pokieruje spółką PKS Nova
fajnie wyglądają w tych swoich garniturkach jak takie nadęte bufony🤣🤣🤣
bufonista
09:45, 2026-06-26
Jakie decyzje podjęli radni z Kolna?
Obradują uchwalają siedzą za to biorą pieniądze ale dla siebie my mamy podwyzki żeby oni mieli kase
Naszka
07:20, 2026-06-26