Festyn odbył się na Stadionie Miejskim w Kolnie 24 czerwca. Gwiazdą wieczoru był Kamil Bednarek.
Podczas imprezy publiczność wysłuchała między innymi koncertu Italo Disco. Wystąpił Roberto Zucaro. Na scenie pojawili się również artyści z Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu.
Na koniec mieszkańcy bawili przy muzyce disco. Zabawiał ich zespół Bobi.
Suweren17:06, 25.06.2017
Bednarek był super
Pozostałe komentarze
seksmasterka21:18, 25.06.2017
za grzebiście
Bendarek14:34, 26.06.2017
Lanserka powiatowa i inni zaczeli kampanie wyborczą 2018.
ja22:47, 26.06.2017
gwiazda to byłam ja i tylko ja ale nie byłam tam zbyt długo
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Imieniny Jana z Kolna (plakat)
festyn godny Kolna🤣🤣🤣🤣
hihihi
09:50, 2026-06-26
Stanowisko Sejmiku w sprawie relacji z UE
ten podstępny program safe to wysoko oprocentowana POŻYCZKA, kolejne pokolenia będą to spłacać i my też, nikt za darmo nic nie daje.
naga prawda
09:48, 2026-06-26
Wojciech Sienicki pokieruje spółką PKS Nova
fajnie wyglądają w tych swoich garniturkach jak takie nadęte bufony🤣🤣🤣
bufonista
09:45, 2026-06-26
Jakie decyzje podjęli radni z Kolna?
Obradują uchwalają siedzą za to biorą pieniądze ale dla siebie my mamy podwyzki żeby oni mieli kase
Naszka
07:20, 2026-06-26