Z uwagi na pandemię koronawirusa, w tym roku nie wszyscy wierni z kolneńskich parafii mogą odwiedzić swoje świątynie. Dlatego publikujemy kilka zdjęć z kościołów w Kolnie.
Ksiądz08:46, 13.04.2020
Mimo że wszyscy apelują o pozostanie w domu, są tacy, którzy się do tego nie stosują. - Niepotrzebne wychodzenie z domu to grzech. Tego nie można usprawiedliwiać religijnie jako przejaw odwagi i wiary - podkreślił jezuita ksiądz Jacek Prusak.
Ksiądz 108:47, 13.04.2020
Niepotrzebne wychodzenie z domu to grzech przeciwko piątemu przykazaniu. W ten sposób narażamy siebie i innych. Tego nie można lekceważyć ani usprawiedliwiać religijnie jako przejaw odwagi i wiary. To raczej przejaw głupoty i złej woli -
Henryk Antyklerykał11:01, 13.04.2020
W jakim Świecie w żyjecie, dokąd prowadzicie ten prosty Lud?
Piłatus z Pontu10:57, 13.04.2020
Kto napisał taki *%#)!& artykuł, a jeszcze głupsi go komentują.
Cynka 11:05, 13.04.2020
To wszystko z kościołów na naszej pięknej Kurpiowszyźnie-Haleluja.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Włodarz tłumaczy, że dokonano także wyceny gruntów
Wszystko pomijając to bardzo dziwię się radnym że nawet jedna osoba nie ujmuję za tymi ludźmi.Nic do tej pory miasto nie zrobiło dla nich jak oddali te bloki w latach bodajże 80 to i tak jest . Właśnie dlaczego nie podciągnęli miejskiego ogrzewania jak robili obwodnicę.
Bożena
08:47, 2026-06-28
Czy propozycja burmistrza jest jedynym rozwiązaniem?
Mam wrażenie że nic tu nie można zrobić Ogrzewanie zrobi ...skończy się dzierżawa ogródki będą w takiej cenie że nikt ich nie kupi .... Wszystko już dawno dobrze zaplanowane .... A ludzie co tam mieszkają ??? ŻYCIE K***A ZYCIE .... przykro ok przykro 😔
Jagoda
08:38, 2026-06-28
Włodarz tłumaczy, że dokonano także wyceny gruntów
Blok to można postawić na placu zabaw przy przedszkolu.Po co ten plac jak tam dzieci zero i syf .Plac miasta jest przy Grubym Benku tam też można postawić. .Przy lotnisku jest plac.
Jan
08:37, 2026-06-28
Kolnianie bawią się na festynie miejskim
Chodzą później całą noc i drą chałapy .A gdzie są rodzice tej młodzieży a co na to policja.No zresztą jaki pan taki kram.Za drzwiami i ścianami nic nie widać i słychać.Aby na zewnątrz było ok.a pieski dobrą robotę robią.
Gołębiarz
08:03, 2026-06-28