61 nowych policjantów ślubowało wczoraj „Strzec bezpieczeństwa państwa i jego obywateli nawet z narażeniem życia…”. Wśród nich było dwóch funkcjonariuszy z kolneńskiej komendy.
Teraz policjanci z Kolna pojadą na sześciomiesięczny kurs podstawowy do Legionowa. Od miesiąca w kolneńskiej jednostce na „szkółce” przebywa jeszcze trzeci policjant. Po ukończeniu szkolenia wszyscy trafią do służby patrolowo – interwencyjnej. Dwóch z nich pochodzi z powiatu kolneńskiego, jeden z łomżyńskiego.
Jak informuje oficer prasowy kolneńskiej komendy, do obsadzenia zostały w Kolnie jeszcze dwa etaty.
Rotę ślubowania od nowych funkcjonariuszy przyjęli uczestniczący w uroczystości Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński i Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Daniel Kołnierowicz.
Słowa roty ślubowania wypowiedziało 61 policjantów – 52 mężczyzn i 9 kobiet, którzy wcześniej sprostali wymogom stawianym kandydatom do służby i przeszli wszystkie etapy postępowania kwalifikacyjnego.
Podczas uroczystości zostało również wyróżnionych 10 podlaskich policjantów za ponadprzeciętne zaangażowanie w wykonywanie zadań służbowych.
Użytkownik09:29, 04.04.2018
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
adad16:17, 04.04.2018
muro to ten słynny co *%#)!& 0,5 z biedry i go złapali?
kol15:02, 04.04.2018
propaganda ...
Pies22:06, 06.04.2018
Wszyscy wystawieni przed urząd pracy ?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
Wybory idą trzeba teraz wciskać ludziom banialuki o nadwyżkach🤣🤣🤣🤣 a dwa miechy temu brali kredyt 5 baniek na 300tysi odsetek na upadający szpital żle zarządzany, w tym parabanku musieli mieć niezły ubaw że takich frajerów udało się w ten kredyt wkopać. Przecież to nie ich, nie oni go będą spłacać. Powiat znów jest bogaty i zarządzany wzorowo! Oddział chirurgiczny obsługuje 1 prawie emerytowany chirurg gdzie wcześniej dwóch w sile wieku nie dawało rady🤣🤣🤣🤣 Normalnie cuda! I na koniec tradycyjnie: starosta do odwołania!
Kredytobiory
14:42, 2026-06-25
Jeden za groźby karalne, drugi za chuligaństwo
ich łapom nikt nie umknie, ludzie drżyjcie!🤣🤣🤣🤣🤣
drżący
14:37, 2026-06-25
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
To sobie rozkradnijcie te nadwyżkę, a potem bierzcie kredyty, *%#)!& lud będzie spłacać, przecież wy to potraficie śmiało!
żałosne!
14:32, 2026-06-25
Nowa miejska instytucja dla najmłodszych
A te stoły, to nie za wysokie w stosunku do krzesełek?
x
14:08, 2026-06-25