Do OSP KSRG Kąty oficjalnie dołączył (13.03) nowy samochód ratowniczo-gaśniczy – Volvo FL z zabudową firmy Bocar.
Jak podkreślają strażacy, to nie jest tylko nowy wóz - to większe możliwości działania, większe bezpieczeństwo dla mieszkańców i kolejny krok w rozwoju jednostki.
- Za tym samochodem stoją lata pracy, zaangażowania, wsparcia wielu ludzi i ogromnej determinacji, aby nasza jednostka mogła działać jeszcze skuteczniej wtedy, gdy ktoś potrzebuje pomocy - czytamy na profilu facebookowym OSP Kąty.
Ten wóz będzie zawsze wyjeżdżał tam, gdzie ktoś potrzebuje pomocy - dodają strażacy.
W ostatnich miesiącach do jednostek OSP z terenu powiatu kolneńskiego trafiło 5 fabrycznie nowych pojazdów.
💩17:25, 15.03.2026
Kto to im dałani na akcje nie jeżdża ani co chyba tylko na festyn będą jeździc
Strażak22:22, 16.03.2026
A, Ty co rejestr prowadzisz ich wyjazdów? Byś się zdziwił, ile mają wyjazdów. Obyś nigdy nie potrzebował ich pomocy.
Pozostałe komentarze
Katrin17:23, 15.03.2026
Nie gadamy, robimy. Podoba mi się
Misiek17:36, 15.03.2026
Rakieta to by chociaż wiedział jak używac takiego wozu a tu rdza go pożre
masakra17:37, 15.03.2026
a co oni go chcieli spalić tymi racami czy co, nie rozumiem
Prawdziwy Zigi19:42, 15.03.2026
Nie mają się czym bawić tylko racami. Prąciami się jeszcze trzeba było pobawić. Dobry przykład dla młodzieży-zabawa racami &_$--'.
ZZZZ10:18, 18.03.2026
Zigi dokształć się, jak przebiegają powitania. Chłopaki super się przygotowali. Nie rozumiem tego zjadliwego komentarza. Zazdrość cię zżera.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Woda z wodociągu jest ponownie przydatna do spożycia
A kto przeplukal wodociąg z tego syfu
Obywatel
17:54, 2026-06-23
XX zwyczajna sesja Rady Miasta Kolno (porządek obrad)
Wyrażam wolę do przystąpienia realizacji budowy spalarni przy ul. Bursztynowej. Już wcześniej miał ktoś taki pomysł. Popieram
Tika
13:00, 2026-06-23
Zanieczyszczona woda w gminie Kolno
To powinno być na samej górze, na czerwono. Kto prawdzie tę stronę?
Jaka
11:35, 2026-06-23
32-latka, jak i 47-latek stracili prawa jazdy
Ten ptaszek z czerwonego to już chyba wszystkie rozumy pozjadał, taki jest mądry...a to prawda ze teściowa z księdzem robi bara bara ??
Ten ptaszek
22:47, 2026-06-22