Kolneńscy policjanci i strażacy nadal poszukują zaginionego 80-latka. Mężczyzna wyszedł w niedzielę po południu z żoną na spacer i do chwili obecnej nie wrócił do domu, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Jak informuje oficer prasowy kolneńskiej Policji, działania prowadzone przez kolneńskich policjantów trwały do późnych godzin nocnych i nadal będą kontynuowane.
- Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jego zaginięcia proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem alarmowym 112 lub z najbliższą jednostką Policji - czytamy w komunikacie.
W poszukiwaniach pomagają psy policyjne, funkcjonariusze korzystają również z drona.

80-latek ma 170 cm wzrostu, siwe krótkie włosy i niebieskie oczy. Zaginiony nie ma kciuka u prawej dłoni. Mężczyzna ubrany był w białą ortalionową kurtkę, jeansowe niebieskie spodnie, beżowe buty i białą czapkę z daszkiem. Ostatnio widziany był w rejonie ulicy Łabno Duże w Kolnie.
Staś09:48, 26.09.2022
z żona wyszedł i zaginął
Ktoś09:56, 26.09.2022
Pan został już odnaleziony.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nowa miejska instytucja dla najmłodszych
Mnie dyrektor w Łasze powiedziała że mam sobie szukać pracy , oczywiście niewiadomo gdzie , bo nauczyciel którego zastępuje wraca od września. Co oczywiście czytaj ze zrozumieniem wojt kazał kłamać , bo miejsce będzie obsadzone przez inną osobę.
Skorumpowani.
20:43, 2026-06-28
Przerwa w dostawie ciepłej wody na terenie Kolna
W Białymstoku czy Łomży takie rzeczy robi się od północy do 7rano w jedną noc. Zamiast bardzo potrzebnych nowych dróg może porostu zainwestować w ludzi do konserwacji tego typu. W innych miastach ludzie by was zjedli ale jak widać "w kolnie żyje się pięknie" jak to powiedział jeden z wodzów w rozmowie z Radio Nadzieja
Dramat
20:42, 2026-06-28
Przerwa w dostawie ciepłej wody na terenie Kolna
Parodia. żeby przy rekordowych temperaturach ciepłej nie było.Przełożyć o tydzień, żeby temperatury trochę spadły. Wszyscy będą zadowoleni. A tak trzeba będzie teleexpres zawiadomić.
mieszkaniec
20:36, 2026-06-28
Zarząd Województwa Podlaskiego z absolutorium
Gruby, rycerz facebooka🤣
.
19:10, 2026-06-28