W trakcie minionego weekendu policjanci, w powiecie piskim, zatrzymali 3 nietrzeźwych kierowców.
Ponad 0,5 promila miał kierowca audi zatrzymany do kontroli w sobotę (17 września br.) w miejscowości Pogobie Średnie w gminie Pisz.
- Samochodem tym kierował 46-letni mieszkaniec gminy Turośl, który odpowie teraz za popełnienie przestępstwa zagrożonego karą pozbawienia wolności nawet do 2 lat - informuje oficer prasowy piskiej Policji.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Radny komentuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Jak sam był Vice starosto i dyrektorem od dróg powiatowych to nie zrobił tylko teraz cwaniaka udaje. Trzeba było zrobic a nie teraz udawac zatroskanego
Zofia
00:04, 2026-06-25
Radny komentuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Niezły teatrzyk
Wow
23:17, 2026-06-24
W Kolnie oddasz honorowo krew
Nie w każdy ostatni piątek, bo teraz są co dwa miesiące
Zasłużony Hadek
22:54, 2026-06-24
Przerwa w dostawie ciepłej wody na terenie Kolna
A kto ten zaścianek wybiera?
Kamila
22:19, 2026-06-24