W niedzielę 2 maja zmiana służby w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Kolnie miała podniosły charakter. Wszystko w związku z obchodzonym w tym dniu „Dniem Flagi Rzeczypospolitej Polskiej”.
- Przed budynkiem Komendy Powiatowej PSP w Kolnie dokonano uroczystego podniesienia flagi na maszt, w której udział brały zmiany służbowe oraz Zastępca Dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kolnie - informuje oficer prasowy kolneńskiej PSP st. kpt. Mariusz Mieczkowski. - Cała uroczystość odbyła się z zachowaniem reżimu sanitarnego.
Zapraszamy do galerii zdjęć
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Przerwa w dostawie ciepłej wody na terenie Kolna
Takie rzeczy tylko w Kolnie. Nie ma takiego drugiego miasta w Polsce gdzie planowana przerwa trwa prawie 2 tygodnie. Chore to.
BKL 777
09:59, 2026-06-24
Zaprezentowała raport...
przestań chrzanić!
paniulko
08:43, 2026-06-24
XX zwyczajna sesja Rady Miasta Kolno (porządek obrad)
Nie widzę punktu o odwołaniu burmistrza i rady miasta, dlaczego tego nie ma?
Mieszkaniec
08:42, 2026-06-24
Pieniądze na zieloną energię w Gminie Kolno
może zmagazujnuja swoja głupote.
dziady
08:35, 2026-06-24