Fotorelacje

Zamknij
18:07, 15.08.2017
We wtorek 15 sierpnia zorganizowano w Kolnie obchody 97. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Uroczystości rozpoczęły się wciągnięciem flagi państwowej na maszt i odśpiewaniem hymnu państwowego. Potem mieszkańcy uczestniczyli we mszy w Kościele Świętej Anny w Kolnie. Po mszy pomaszerowali na cmentarz parafialny. Tam zapalono znicze i złożono wiązanki pod Pomnikiem Żołnierzy Poległych pod Lemanem oraz pod Pomnikiem Nieznanego Żołnierza. Uroczystości były również okazją do wręczenia odznaczeń państwowych. Organizatorem uroczystości był Związek Oficerów Rezerwy im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Kolejny przystanek widmo
zobacz fotorelację
Wspólne patrole
zobacz fotorelację
Powitanie lata na Placu Wolności w Kolnie
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w szkołach Powiatu Kolneńskiego
zobacz fotorelację
XX zwyczajna sesja Rady Miasta Kolno
zobacz fotorelację
Wędkowanie w Grabowie
zobacz fotorelację
Żłobek Miejski w Kolnie
zobacz fotorelację
Festyn Rodzinny w Turośli
zobacz fotorelację
Ćwiczyli, jak ratować życie
zobacz fotorelację
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Grabowie
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz