Fotorelacje

Zamknij
11:17, 17.04.2023

Już po raz czwarty ten ważny dla wyznawców prawosławia symbol został sprowadzony do Polski przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Podlaskiego i organizacyjnym Kancelarii Prezydenta RP. W delegacji do Jerozolimy wzięli udział: Marek Malinowski, członek zarządu oraz radny wojewódzki Sławomir Nazaruk, którzy wraz z biskupem supraskim Andrzejem przekazali go w prawosławną Wielką Sobotę (15.04) Najprzewielebniejszemu Abp. Jakubowi, ordynariuszowi diecezji białostocko-gdańskiej.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
XX zwyczajna sesja Rady Miasta Kolno
zobacz fotorelację
Wędkowanie w Grabowie
zobacz fotorelację
Żłobek Miejski w Kolnie
zobacz fotorelację
Festyn Rodzinny w Turośli
zobacz fotorelację
Ćwiczyli, jak ratować życie
zobacz fotorelację
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Grabowie
zobacz fotorelację
„Kreatywna wieś”
zobacz fotorelację
Integracyjna wycieczka na Mazury
zobacz fotorelację
Turnieje Piłki Nożnej z okazji 1. rocznicy powstania klubu
zobacz fotorelację
XXV sesja Rady Powiatu Kolneńskiego
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz