Fotorelacje

Zamknij
18:01, 22.12.2022

Po dwóch latach przerwy, 21 grudnia w sali kawiarnianej KOKiS-u przedstawiciele władz miasta Kolno i powiatu kolneńskiego, miejskich instytucji, dyrektorzy i kierownicy miejskich i powiatowych jednostek, radni Rady Miasta Kolno i powiatu kolneńskiego, komendanci: policji, straży pożarnej, OSP i ZHP oraz zaproszeni goście, zgodnie z bożonarodzeniową tradycją, symbolicznie przełamali się opłatkiem i obdarowali życzeniami.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Powitanie lata na Placu Wolności w Kolnie
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w szkołach Powiatu Kolneńskiego
zobacz fotorelację
XX zwyczajna sesja Rady Miasta Kolno
zobacz fotorelację
Wędkowanie w Grabowie
zobacz fotorelację
Żłobek Miejski w Kolnie
zobacz fotorelację
Festyn Rodzinny w Turośli
zobacz fotorelację
Ćwiczyli, jak ratować życie
zobacz fotorelację
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Grabowie
zobacz fotorelację
„Kreatywna wieś”
zobacz fotorelację
Integracyjna wycieczka na Mazury
zobacz fotorelację

komentarz (1)

EE

1 2

No zobacz, jeszcze rok temu ludzie trafiali do aresztu za złamanie kwarantanny, a dziś policja ludzi całuje i nie ma choroby.

18:26, 22.12.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz