Fotorelacje

Zamknij
07:46, 07.11.2022

W Gminie Stawiski obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości na cztery dni przed prawidłowymi obchodami. Jest tak dlatego, że podjęliśmy taką decyzję cztery lata temu, że obchody będą zawsze w niedzielę przed 11 listopada. Wynika to z tego, że jesteśmy gminą typowo rolniczą, a niedziela jest czasem świętym. Wtedy naszym mieszkańcom łatwiej jest uczestniczyć w uroczystościach. Dlatego, chcąc zachować pamięć i przypomnieć naszym mieszkańcom jak ważne są obchody Święta Niepodległości, podjęliśmy decyzję o obchodach w niedzielę.” - mówiła Agnieszka Rutkowska. 

 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Wspólne patrole
zobacz fotorelację
Powitanie lata na Placu Wolności w Kolnie
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w szkołach Powiatu Kolneńskiego
zobacz fotorelację
XX zwyczajna sesja Rady Miasta Kolno
zobacz fotorelację
Wędkowanie w Grabowie
zobacz fotorelację
Żłobek Miejski w Kolnie
zobacz fotorelację
Festyn Rodzinny w Turośli
zobacz fotorelację
Ćwiczyli, jak ratować życie
zobacz fotorelację
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Grabowie
zobacz fotorelację
„Kreatywna wieś”
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz