Fotorelacje

Zamknij
07:27, 11.08.2021

Przypomnijmy, że jest to kolejny etap zagospodarowania placu przy stadionie miejskim. Tym razem mniejszy nacisk zostanie położony na teren zielony i zamontowanie małej architektury. Powstaną za to miejsca parkingowe. W ubiegłym roku zagospodarowano już znaczną część terenu przy zabytkowej lokomotywie. Głównym wykonawcą był również PUK w Kolnie.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Ćwiczyli, jak ratować życie
zobacz fotorelację
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Grabowie
zobacz fotorelację
„Kreatywna wieś”
zobacz fotorelację
Integracyjna wycieczka na Mazury
zobacz fotorelację
Turnieje Piłki Nożnej z okazji 1. rocznicy powstania klubu
zobacz fotorelację
XXV sesja Rady Powiatu Kolneńskiego
zobacz fotorelację
Po 33 latach pociągi wróciły do Łomży
zobacz fotorelację
20 lat Lokalnej Grupy Działania
zobacz fotorelację
Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Daga Cup
zobacz fotorelację
Egzamin na kartę rowerową
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz