Fotorelacje

Zamknij
09:08, 13.05.2020

Znajduje się on w szczycie bloku nr 11 i wygląda imponująco. Ciągle jest też rozbudowywany.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Zakończenie roku szkolnego w szkołach Powiatu Kolneńskiego
zobacz fotorelację
XX zwyczajna sesja Rady Miasta Kolno
zobacz fotorelację
Wędkowanie w Grabowie
zobacz fotorelację
Żłobek Miejski w Kolnie
zobacz fotorelację
Festyn Rodzinny w Turośli
zobacz fotorelację
Ćwiczyli, jak ratować życie
zobacz fotorelację
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Grabowie
zobacz fotorelację
„Kreatywna wieś”
zobacz fotorelację
Integracyjna wycieczka na Mazury
zobacz fotorelację
Turnieje Piłki Nożnej z okazji 1. rocznicy powstania klubu
zobacz fotorelację

komentarze (4)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

Pozostałe komentarze

Piekarz dworskiPiekarz dworski

1 3

Otwierajta śnietniki bo na wóde nimam>!! Sorry psy podleją pijaki zadepczą jesli pare sztachetków zabraknie.

16:07, 13.05.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

zatroskanyzatroskany

0 5

a nie jet to przypadkiem samowola budowlana??? może odpowiednie instytucje zainteresowałyby się nową szczalnią dla psów...

08:02, 15.05.2020
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Ja Ja

0 0

Aby tobą się nikt nie zainteresował konfidencie

03:02, 16.05.2020


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz