Gra w Kolneńskim Klubie Sportowym Orzeł cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży.
Klub ciągle się rozwija, czego efektem jest między innymi ostatni nabór wśród młodszych chłopców (rocznik 2012,2013,2014).
Młodzież z wielkim zaangażowaniem uczestniczy we wszystkich treningach, a zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską.
Misją władz klubu i sztabu szkoleniowego jest rozwijanie umiejętności piłkarskich młodych zawodników oraz zapewnienie wysokiego poziomu szkolenia.
Piłka nożna to sport, który uczy wytrwałości, pokory, rywalizacji, ale także radzenia sobie z porażkami.
Przede wszystkim jednak ten najlepszy ze sportów ma być zabawą, a zawodnikom podczas zajęć powinien towarzyszyć uśmiech. Co widać na zamieszczonych poniżej zdjęciach.
?10:35, 18.02.2020
Super!!Miło jest widziec jak młode pokolenia garną sie do sportu,szkoda tylko ,że wraz zkunsztem piłkarskim od starszych kolegów dostaną szlify piwoszy i będą hucznie swiętowac każdy mecz nieważne wygrany ,czy przegrany, w lokalnych barach
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Radny komentuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Żeby brać kasę trzeba ciemnocie coś wciskać zarazbwybory i oto chodzi dobry człowiek moeia t rza na niego glosowac
555
11:42, 2026-06-25
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
brawo radny Stanisław W.
kik
11:32, 2026-06-25
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
Nadwyżkę przeznaczyć na oddłużenie szpitala bo jeśli tego się nie zrobi to dług za ubiegły rok + dług za 2026 to będzie ponad 10 mln zł a to będzie koniec dla tego szpitala
71830
11:02, 2026-06-25
XX zwyczajna sesja Rady Miasta Kolno (porządek obrad)
STOP budowie spalarni w naszym mieście. Nie chcemy tu wysypiska i śmieci zwożonych z całej Polski. Wszystko ładnie wygląda tylko na papierze, jak to będzie pięknie, a rzeczywistość okazuje się zupełnie inna.
Karolcia
11:01, 2026-06-25