Zamknij

Szkoda straconych punktów, ale taka jest piłka

11:35, 28.10.2019 Aktualizacja: 11:41, 28.10.2019
Skomentuj

W niedzielę 27 października  odbył się w Narewce (boisko w Hajnówce jest remontowane) mecz  lidera z wiceliderem  ligi okręgowej, w którym padł bezbramkowy remis.

Już w pierwszej minucie Marcin Nerko mógł wpisać się na listę strzelców, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem został zablokowany przez obrońcę.

Cała pierwsza połowa była całkowicie zdominowana przez  zespół Orła, który stworzył sobie jeszcze kilka  sytuacji do strzelenia chociażby jednej bramki.  W niedzielę  zawodziła jednak przede wszystkim skuteczność.

Druga odsłona meczu już tak dobrze nie wyglądała. W zespół z Kolna wkradła się  nerwowość  i niedokładność w rozegraniu piłki, a zawodnicy Puszczy Hajnówka zaczęli grać bardziej agresywnie. Zaczęło robić się nerwowo pod naszą bramką i żeby nie Dawid Falkowski, to moglibyśmy przegrywać  ten mecz.

Mimo słabszej  gry w drugiej połowie Orzeł stworzył sobie też kilka stuprocentowej sytuacji, żeby strzelić przynajmniej jedną bramkę, która dałaby zwycięstwo. Nawet w doliczonym czasie gry Karol Domurat z 5 metrów nie dał rady skierować piłki do siatki.

Szkoda straconych punktów, ale taka jest piłka.  Teraz zespół skupia się już na kolejnym spotkaniu, które prawdopodobnie zostanie rozegrane już na nowym boisku, ze sztuczną nawierzchnią, w Kolnie.

PD

Orzeł rozpoczął mecz w składzie: Falkowski Sz. Korzep M., Sokołowski P., Sielawa P.,  Sadowski Ł.,  Świderski Ł., Polakowski P.,  Jurczyk J., Domurat K.,  Nerko M.,  Brzeziński R., na zmiany wchodzili Marcinkiewicz P.,Olszak K., Piwko I.