Po raz kolejny KGPP zorganizowała Turnus sportowy z elementami pierwszej pomocy. Impreza odbyła się 18 października na terenie nieczynnej już strzelnicy w lesie Wieszałki.
W zawodach wzięło udział aż 105 zawodników z kolneńskiego ZST i Ogólniaka.
Stworzyli oni 35 trzyosobowych zespołów, które rywalizowały w dziesięciu konkurencjach sprawnościowych.
Organizatorzy zadbali również o żołądki uczestników.
Zwycięzcy: Miejsce pierwsze zdobyli: Angelika Cudakiewicz, Szymon Falkowski, Szymon Włodkowki z I LO w Kolnie, miejsce drugie: Paulina Truszkowska, Urszula Włodkowska, Bartosz Cwalina z ILO w Kolnie. Trzecie miejsce: Milena Malinowska, Karolina Bikowska, Justyna Chodnicka z ZST w Kolnie.
KS
Wow18:28, 20.10.2019
Gratuluję super impreza! Zawsze wysoki poziom!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Radny podsumowuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Panie radny na koniec pańskiego odczytu zabrakło tylko kultowego hasła " no to jak towarzysze pomożecie? "🤣
Ryży
08:27, 2026-06-27
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
Ogladałem.sesję i Stasio przyznał,że uztl sztucznej inteligencji a nie wyguglował 🤣🤣Widocznie swojej mu przybrakło .Za to dopadla go pomroczność 🤣🤣bo zapomniał co sie działo i co wyprawial,a wlasciwie chciał wyprawiać jak był starostą. A tych jego *%#)!& wywodów to nie da sie słuchać .Taki sztuczny inteligent.
Sztuczny jinteligent
07:19, 2026-06-27
Radny podsumowuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Przecież nie będą się ganić, a już na pewno nie przyznają się do błędów, czy porażek. Poza tym, nie gryzie się ręki , która karmi, prawda? Sukcesy? Nie widać. Do porażek lepiej się przyznać, bo wyborcy je widzą. Ale czy zarząd je widzi?
Iks
22:54, 2026-06-26
Starosta: Macie asa w rękawie – zawód
Myli się Pan bo te dzieci mimo że skończyli szkołę to nie mają tatusiów co im załatwią posady.Bo dzieci za...radnych to już siedzą w biurach na stażach i sobie zarabiają.
Lech
21:59, 2026-06-26