Udany start tenisistów KOKiS w Sokółce

07:43, 12.06.2024 Źródło: KOKiS Aktualizacja: 09:54, 12.06.2024
Skomentuj Fot. Archiwum KOKiS Fot. Archiwum KOKiS
reo

Gabriela Mroczkowska i Aleks Prusinowski 9 czerwca rywalizowali w turnieju tenisa stołowego o mistrzostwo tego miasta.

Wśród rywalizujących zawodniczek i zawodników Sokółki, Białegostoku, Pisanicy, Białobrzegów kolneńscy zawodnicy zaliczani byli do faworytów turnieju.

Miejsce trzecie i brązowy medal w kategorii V-VIII chłopców wywalczył Aleks Prusinowski, który przegrał tylko ze zwycięzcą turnieju SZ. Grycukiem - zawodnikiem białostockiej Ósemki, a z trzema zawodnikami tego klubu po emocjonującej walce wygrał.

Gabrysia Mroczkowska wywalczyła miejsce IV tuż za zawodniczkami z LUKS Żak Pisanica.

Zawodnicy KOKiS zagrali również w kategorii open i w rywalizacji ze starszymi zawodniczkami i zawodnikami (61 startujących). Prusinowski  zajął miejsce w przedziale 17-24, a Mroczkowska (7-8).

Start w Sokółce to realizacja zadań szkoleniowych w kończącym się sezonie 2023/2024.

(Źródło: KOKiS)