W minioną niedzielę (9.06) zorganizowano Wojewódzki Festiwal Piłki Nożnej U6 w Kolnie. Organizatorem był Podlaski ZPN.
Był to jednodniowy turniej dla chłopców i dziewczynek z rocznika 2017 i młodszych.
Turniej rozgrywany został na kolneńskim stadionie.
W zawodach wzięły udział zespoły: ORZEŁ KOLNO, CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA, SPARTA AUGUSTÓW, FALCON SUWAŁKI, ELITTE ŁOMŻA, RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE, HETMAN TYKOCIN, APN TUROŚL.
::news{"type":"see-also","item":"35360"}
Zapraszamy do obejrzenia drugiej fotorelacji z zawodów
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
OSM Piątnica nagrodziła najlepszych dostawców mleka
Łączny majątek tu widocznych myślę, że sięga bez problemu 1mld zł
Jan
19:10, 2026-06-21
Sprzęt do nauki zdalnej dla szkoły
Na prowincji deficytu nie mam . Nie maja pracy to mogą pójść na podyplomowe i są nauczycielami.
Ot co
17:41, 2026-06-21
Prognozuje się upał. Temperatura maksymalna w ...
Dlaczego władze powiatu nie zwołują sztabu kryzysowego? Dlaczego nie ma utworzonego centrum chłodzenia? Jak szpital jest przygotowany na masowe przypadki udarów u osób chorych i starszych? Gdzie żeście kasę przepiepszyli!
dziady!
16:34, 2026-06-21
20 lat LGD „Kraina Mlekiem Płynąca”
A dlaczego nie zaprosili pomysłodawcę ??
????
14:11, 2026-06-21