KOKiS bardzo dziękuje paniom przygotowującym drużyny za zaangażowanie, opiekę i pomoc w przeprowadzeniu Igrzysk. Zbudowani optymizmem, zapraszamy za rok na kolejne zmagania (fot. Łukasz Łukaszewicz)
Zabawa z piłką, utrzymanie równowagi, sprinterskie balony, ringo na celowniku, ćwiczymy celność - w takich konkurencjach sześć reprezentacji z kolneńskich szkół podstawowych Jedynki i Dwójki, rywalizowało (28.05) w ramach Kolneńskich Igrzysk Trzecioklasisty.
Zawody zostały otwarte przez burmistrza Andrzeja Dudę, który wyraził swoje uznanie dla uczestników, podkreślając ich radość, zapał oraz sportowego ducha.
- Cieszy nas Wasza radość, zapał oraz emocje, wygra najlepszy, ale dla nas zwycięzcami jesteście Wszyscy, życzę Wam zwycięstwa, ale przede wszystkim wspaniałej zabawy - podkreślił burmistrz Kolna.
Po ceremonii otwarcia rozpoczęły się konkurencje sportowe i zacięta rywalizacja o punkty. Klasy reprezentowali najlepsi z najlepszych zawodników. Wszystkie drużyny wspierane przez kibiców walczyły do ostatniego tchu.
Po zakończeniu ostatniej konkurencji i podsumowaniu wyników, pierwsze miejsce i puchar Burmistrza Miasta Kolno zdobyła reprezentacja klasy 3b z SP Nr 2, II miejsce klasa 3b z SP1, III miejsce 3c z SP 2,
IV miejsce ex aequo klasy 3 a z SP 1 i SP 2, V miejsce 3c z SP 1.
Puchar i medale zwycięzcom oraz wszystkim startującym wręczali dyrektor KOKiS Alicja Szymańska oraz dyrektorzy szkół Dariusz Łosiewski i Lech Owczarczyk.
Ku uciesze wszystkich uczestników Igrzysk podczas wręczenia pucharu, towarzyszył huk wystrzelanych złotych konfetti.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
OSM Piątnica nagrodziła najlepszych dostawców mleka
Rolniku płaczą, że nie mają a nagle ha, fendty, beemki, Mercedesy, John Deere its, wczasy w Egipcie, bo mają pracowników, sami nie doją bo nawet pewnie nie umieją. Ciągniki z gps-em wygoda . Popyliniarze czują się mocarstwem na Podlasiu, a tak naprawdę nawet pieniędzy nie mają żyją z banku z miesiąca na miesiąc cwaniaczki, heh
Pol
11:51, 2026-06-22
Zaprezentowała raport...
Napiepszanie
Szok
07:31, 2026-06-22
Zaprezentowała raport...
Wiem że chcesz pracować a w Kolnie nie ma pracy , ale nadesłanie kosiarka od 7.30 to ostra przesada.
Szok
07:31, 2026-06-22
Zaprezentowała raport...
Jo spłaca , mają ciebie gdzieś.
Ja
07:30, 2026-06-22