W sobotę 10 października Orzeł Kolno zmierzył się na własnym boisku z drużyną Tur Bielsk Podlaski. Goście byli faworytem spotkania. Jednak w początkowej fazie meczu zespoły toczyły wyrównany pojedynek.
Sebek17:59, 10.10.2015
Poziom redakcji na niskim poziomie. Czy wy czytacie to co piszecie? Brakuje mi takich ciekawych recenzji jakie prowadził ER na byłym portalu kolneńskim. Liczę na poprawę,bo strona jest na prawdę fajna tylko trzeba poprawić pisanie tekstów. Pozdrawiam
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nowa miejska instytucja dla najmłodszych
ŚLICZNIE brawa dla Burmistrza i wielki szacun.
Obywatel
12:27, 2026-06-25
Radny komentuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Żeby brać kasę trzeba ciemnocie coś wciskać zarazbwybory i oto chodzi dobry człowiek moeia t rza na niego glosowac
555
11:42, 2026-06-25
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
brawo radny Stanisław W.
kik
11:32, 2026-06-25
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
Nadwyżkę przeznaczyć na oddłużenie szpitala bo jeśli tego się nie zrobi to dług za ubiegły rok + dług za 2026 to będzie ponad 10 mln zł a to będzie koniec dla tego szpitala
71830
11:02, 2026-06-25