?Nocne Granie? to turniej piłki nożnej mężczyzn o Puchar Wójta Gminy Turośl. Od samego początku zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem. Do udziału w turnieju zgłosiło się aż 12 drużyn z trzech województw. Turniej odbył się 2 i 3 października.
Adi16:20, 08.10.2015
Więcej zdjęć tutaj: https://plus.google.com/photos/107225517874033790437
Adi16:23, 08.10.2015
[quote name="Adi"]Więcej zdjęć tutaj: https://plus.google.com/photos/107225517874033790437[/quote]
Mała poprawka. Tutaj: https://plus.google.com/photos/107225517874033790437/albums/6201803489806310945?hl=pl&sort=1
andzo17:08, 08.10.2015
Turniej o bardzo wysokim poziomie:)więcej takich rozgrywek!!!!!
Paweł21:46, 08.10.2015
Fajny pomysł:) więcej takich imprez!!!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nowa miejska instytucja dla najmłodszych
A te stoły, to nie za wysokie w stosunku do krzesełek?
x
14:08, 2026-06-25
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
Jaki pan taki kram
Obserwator
13:55, 2026-06-25
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
racja to racja
Co
13:18, 2026-06-25
Nowa miejska instytucja dla najmłodszych
ŚLICZNIE brawa dla Burmistrza i wielki szacun.
Obywatel
12:27, 2026-06-25