Również wczorajszy mecz kolneńskich piłkarzy zakończył się przegraną. To już trzecia porażaka z rzędu. Tym razem Orzeł uległ na własnym boisku drużynie z Siemiatycz.
piłkarz07:24, 24.08.2015
Jak to możliwe że drużyna awansująca z pierwszego miejsca z niższej ligi jest na ostatnim miejscu w lidze wyższej??? Powinni byc przynajmniej w środku tabeli. Wniosek prosty, buraczana okręgówka jest taka cieniutka że Orzeł mógł tam brylować, natomiast czwarta kartoflana liga to już za wysokie progi, w końcu graja tam takie "potęgi" jak Narewki, Zabłudowy, Mielniki i Tykociny :o
Siemiatyczak08:18, 24.08.2015
Za wysokie progi. Tym razem na sędziego nie mogliście zwalić porażki.
KKS192914:09, 24.08.2015
Śmieszniejsze było zachowanie "PREZESA" po meczu, który zwyzywał chłopaków. CHŁOPAKI TRZYMAJCIE Się REZULTATY PRZYJDĄ!
Pozostałe komentarze
kamil09:21, 24.08.2015
Kolneńska piłka NIE ISTNIEJE na trybuny przychodzą piknikowcy, nie dziwie sie ze piłkarze na każdym meczu dają dupy
wszystko_widziałem17:14, 24.08.2015
Śmieszniejsze czy ja wiem? Do niego bardziej pasuje określenie chamstwo i nieszanowanie cudzej własności! Prezes spójrz na siebie, niezły popis dałeś wraz ze swoim kolegą. BRAWO!
#kks19:31, 24.08.2015
Lepiej niech zawodnicy popatrzą na siebie co wyprawiają, nie dziwię się że niektórym nerwy puszczają...
wszystko_widziałem19:43, 24.08.2015
a co ty masz do zawodników, robią burdy, wyciągają łapy do przedstawicieli? No raczej nie, co innego oni do zawodników czego nie powinno być! A nerwy oczywiście puszczają przy takiej ilości alkoholu nic dziwnego ...
spedd03:58, 25.08.2015
[quote name="wszystko_widziałem"]Śmieszniejsze czy ja wiem? Do niego bardziej pasuje określenie chamstwo i nieszanowanie cudzej własności! Prezes spójrz na siebie, niezły popis dałeś wraz ze swoim kolegą. BRAWO![/quote]
co to była za własność,możesz przybliżyć?
yuras z piszu07:12, 25.08.2015
widze ze widownia dopisala
zawodnik07:20, 25.08.2015
[quote name="spedd"][quote name="wszystko_widziałem"]Śmieszniejsze czy ja wiem? Do niego bardziej pasuje określenie chamstwo i nieszanowanie cudzej własności! Prezes spójrz na siebie, niezły popis dałeś wraz ze swoim kolegą. BRAWO![/quote]
co to była za własność,możesz przybliżyć?[/quote]
o co z tym chodzi?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Starosta: Macie asa w rękawie – zawód
Myli się Pan bo te dzieci mimo że skończyli szkołę to nie mają tatusiów co im załatwią posady.Bo dzieci za...radnych to już siedzą w biurach na stażach i sobie zarabiają.
Lech
21:59, 2026-06-26
Starosta: Macie asa w rękawie – zawód
Gość zlikwidował bursę a teraz się mądrzy.
Prawdziwy Zigi
20:47, 2026-06-26
Starosta: Macie asa w rękawie – zawód
Serio, ten pan powinien zniknąć z życia publicznego.
do odwołania
18:57, 2026-06-26
Radny podsumowuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Czyli radny Chojnowski na głos powiedział, co siedzi w jego myślach po przeczytaniu raportu i jak on to rozumie. Powiem teraz ja: wszyscy umieją czytać ze zrozumieniem na tym samym lub wyższym poziomie, więc taką kindersztubę proszę schować do kieszeni. Chyba, że jest inne dno-pokazać, że się zabrało głos niczego nie wnosząc do dyskusji?
Jan
18:12, 2026-06-26