W rozegranym wczoraj turnieju piłki nożnej wzięły udział cztery drużyny oldboyów. Rywalizowali zawodnicy z Grajewa, Łomży, Stawisk i Kolna. Najlepszym zespołem okazała się ekipa z Łomży.
kibic220:38, 30.06.2015
Wiecznie ten zabek
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Włodarz tłumaczy, że dokonano także wyceny gruntów
To tak się traktuję ludzi biednych.A dlaczego oni nie mają podciągnięto ogrzewania miejskiego?Ci ludzie palą w piecach i chyba muszą gdzieś trzymać opał.Ich bloki nie różnią się od tych socjalnych i jeszcze podkłada im się kłody.A miasto nie może sprzedawać im tego za przysłowiową złotówkę.Robicie place zabaw za 2 miliony. Trochę dobroci dla tych mieszkańców a dobro podwójne powraca.Targowica jest dużym placem tam można postawić blok socjalny.
Tomek
21:57, 2026-06-27
Kolneńska policja apeluje
Tragedia to w lachowie się stanie jeździ traktorem niesprawnym i jeszcze bez przeglądu
Pamietliwy
21:20, 2026-06-27
Włodarz tłumaczy, że dokonano także wyceny gruntów
Lisek chytrusek.
Oj tam
20:53, 2026-06-27
Mieszkanka Kolna o przystanku widmo
I to jest problem nierozwiązywalny...zdjąć kilka blach i zagrabić...a znak przystanku zostawić...godzina pracy i po wszystkim...
Ad
20:07, 2026-06-27