Orzeł żegna się powoli z okręgówką. Dzisiaj piłkarze zagrali po raz ostatni przed własną publicznością. Jasion Jasionówka nie będzie tego spotkania wspominał najlepiej.
kibic20:47, 07.06.2015
w 32 minucie bramkę strzelił Rafał Domian, nie Tomasz Świderski ;-)
Pozostałe komentarze
KTOS20:57, 07.06.2015
Dokladnie :)
ffias21:21, 07.06.2015
to nie była 32, bo druga połowa! pozdro!!
Orzeł21:24, 07.06.2015
Ta bramka padła w drugiej połowie.
kibic21:35, 07.06.2015
dokładnie :D tak wgl to do połowy było 1:0
KiBic21:41, 07.06.2015
"Adrian gwiazda (36, 50, 65),"
Z tego co pamiętam nazwiska piszemy z wielkiej ;)
xxx04:29, 08.06.2015
Ty KS idź do podstawówki.
hah14:09, 08.06.2015
48, 50, 53 - takie zdjęcia to ja rozumiem :-)
[b]Na 50 zdjęciu dobre gąski![/b]
wrc20:30, 08.06.2015
Gówniarzom ze zdjęcia numer 48 przypominam, że propagowanie ideologii i gestów faszystowskich jest ścigane z urzędu.
Mam nadzieję, że policja zajmie się tymi dwoma idiotami
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Włodarz tłumaczy, że dokonano także wyceny gruntów
Wszystko pomijając to bardzo dziwię się radnym że nawet jedna osoba nie ujmuję za tymi ludźmi.Nic do tej pory miasto nie zrobiło dla nich jak oddali te bloki w latach bodajże 80 to i tak jest . Właśnie dlaczego nie podciągnęli miejskiego ogrzewania jak robili obwodnicę.
Bożena
08:47, 2026-06-28
Czy propozycja burmistrza jest jedynym rozwiązaniem?
Mam wrażenie że nic tu nie można zrobić Ogrzewanie zrobi ...skończy się dzierżawa ogródki będą w takiej cenie że nikt ich nie kupi .... Wszystko już dawno dobrze zaplanowane .... A ludzie co tam mieszkają ??? ŻYCIE K***A ZYCIE .... przykro ok przykro 😔
Jagoda
08:38, 2026-06-28
Włodarz tłumaczy, że dokonano także wyceny gruntów
Blok to można postawić na placu zabaw przy przedszkolu.Po co ten plac jak tam dzieci zero i syf .Plac miasta jest przy Grubym Benku tam też można postawić. .Przy lotnisku jest plac.
Jan
08:37, 2026-06-28
Kolnianie bawią się na festynie miejskim
Chodzą później całą noc i drą chałapy .A gdzie są rodzice tej młodzieży a co na to policja.No zresztą jaki pan taki kram.Za drzwiami i ścianami nic nie widać i słychać.Aby na zewnątrz było ok.a pieski dobrą robotę robią.
Gołębiarz
08:03, 2026-06-28