Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu zorganizował w ramach Dnia Dziecka wspaniałą imprezę sportowo-rekreacyjną. Po raz pierwszy odbyła się ona na obiektach sportowych przy basenie. Jest to idealne miejsce do organizacji takiej imprezy.
tymek15:59, 02.06.2015
szkoda że tak mało dzieci wzięło udział
Jakub20:04, 03.06.2015
Dostałem złoty medal , więc rozumiem ,że zająłem 1 miejsce ? Czy jakoś nie tak to rozumiem ? Jeździłem na rowerze i przyznano mi złoty medal lol. Nie rozumiem czemu nie ma tu podanych moich danych. Prosiłbym o uaktualnienie , Jakub Niebrzydowski.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kolejny przystanek widmo? A może straszydło
1 przystanek ma więcej zdjęć niż z Imienia Jana z Kolna
hehe
18:32, 2026-06-28
Kolejny przystanek widmo? A może straszydło
A ja przypomnę państwo że przystankami w powiecie zajmuję się, lub powinna zajmować się rada powiatu, no ale z uwagi na "natłok" spraw oczywiście są ważniejsze niż jakieś tam przystanki. To jest dowód na to jaki jest faktyczny stan zarządzania powiatem przez tych ludzi. Powiat z dykty i kartonu.
Magda
17:52, 2026-06-28
Przerwa w dostawie ciepłej wody na terenie Kolna
Rozumiem, że prace konserwacyjne są potrzebne, a nawet wymagane, ale wszystko w granicach rozsądku. Co to w ogóle ma być, żeby co rok powtarzała się taka sytuacja, że nie ma ciepłej wody przez tak długi czas. Zwłaszcza przy obecnych warunkach pogodowych, prysznic jest niezbędny, a w lodowatej wodzie średnia to przyjemność. Przy większej liczbie domowników grzanie wody w garnkach jest uciążliwe i kosztowne. Jakaś paranoja... W dużym mieście już dawno by was zjedli, a to jest Kolno, w Kolnie wszystko wolno.
Anonimka
17:41, 2026-06-28
Kolejny przystanek widmo? A może straszydło
Droga powiatowa więc raczej powiat jest zarządcą przystanku.
.
17:38, 2026-06-28