Zamknij

Orzeł Kolno remisuje z Warmią Grajewo na własnym boisku. 1:1 to bez wątpienia sukces kolneńskiej drużyny (foto)

18:56, 22.08.2022 Krzysztof Szostkowski Aktualizacja: 13:25, 26.08.2022
Skomentuj

Mecze Orła Kolno i Warmii Grajewo zawsze wiązały się z emocjami, czasami nawet nie tylko tymi sportowymi. Tak było również 21 sierpnia.

Wiadomo, że kibice tych drużyn nie bardzo darzą się sympatią. Dlatego z obawy przed zamieszkami do Kolna zjechały posiłki policyjne z Białegostoku i Łomży. Na szczęście do rozruchów nie doszło, tym bardziej, że zorganizowana grupka kibiców z Grajewa nie została wpuszczona do Kolna.

O pierwszej połowie meczu można powiedzieć, że się odbyła. Z boiska wiało nudą. Orzeł nie stworzył żadnej dogodnej okazji bramkowej. Z kolei Warmia miała ich kilka.

Po przerwie gra nabrała trochę rumieńców. W 70 minucie Dzierzgowski pokonał bramkarza gospodarzy.

Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się porażką Orła, w ostatniej minucie, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Patryka  Banacha, pięknym strzałem głową – wyrównującego gola strzelił Patryk Sokołowski.

Remis 1:1 to bez wątpienia sukces kolneńskiej drużyny. Goście byli w tym spotkaniu zespołem lepszym, ale na przeszkodzie stanął im m.in. bramkarz Orła.