Zamknij

Pracowity weekend tenisistów KOKiS

21:22, 17.05.2022 Źródło: KOKiS Aktualizacja: 07:27, 18.05.2022
Skomentuj Aleks Prusinowski w kategorii młodzików wywalczył puchar za II miejsce (fot. KOKiS) Aleks Prusinowski w kategorii młodzików wywalczył puchar za II miejsce (fot. KOKiS)

Tenisiści stołowi Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu 14 maja w Pisanicy i 15 maja w Białymstoku, sprawdzali swoją formę sportową w kończącym się sezonie 2021/2022.

14 maja o Puchar Gminy Kalinowo w wśród startujących zawodników z Ełku, Gołdapi, Giżycka, Olecka, Olsztyna, Chodorówki i Pisanicy - Aleks Prusinowski w kategorii młodzików wywalczył puchar za II miejsce.

Zwycięski, stojący na wysokim poziomie mecz sezonu Aleks rozegrał w półfinale, w którym 3-2 pokonał czołowego zawodnika województwa warmińsko- mazurskiego D. Dzikońskiego.  Zawodnik ten w marcowym turnieju w Kolnie bez straty seta wygrał kategorię klas V-VI.

15 maja w Białymstoku o tytuły Mistrzów WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO walczyli najmłodsi adepci tenisa stołowego. Barwy KOKiS reprezentował debiutujący w turnieju szczebla wojewódzkiego w kategorii skrzatów Janek Szymanowski.

Był to bardzo udany start kolneńskiego zawodnika, który zaliczył 3 zwycięstwa i w gronie dwudziestu zawodników z Białegostoku, Łomży, Starego Folwarku, Chodorówki - wywalczył 5 miejsce.

(Źródło: KOKiS)