Sąsiadujące ze sobą w górnej części tabeli ekipy, stworzyły interesujące widowisko

20:44, 16.10.2021 KS Aktualizacja: 08:51, 19.10.2021
Skomentuj
reo

Dwie równorzędne drużyny spotkały się w kolejnym meczu ligowym trampkarzy. 16 października na boisku w Kolnie Orzeł Kolno zmierzył się z Jagiellonią Białystok.

Sąsiadujące ze sobą w górnej części tabeli ekipy, stworzyły interesujące widowisko. Gra była bardzo wyrównana, ale do przerwy to kolneński zespół był lepszy. Pierwsza odsłona spotkania zakończyła się bowiem wynikiem 2:1.

W drugiej połowie meczu inicjatywę na boisku przejęli goście, a ciągłe ataki na bramkę gospodarzy przyniosły efekt w postaci dwóch goli. Kolneński zespół mógł jednak przegrać spotkanie większą ilością goli, ale znakomicie w jego bramce spisywał się Sebastian Banach.

Ostatecznie Orzeł mimo dobrej postawy uległ 2:3 (2:1).

Bramki dla Orła zdobyli: Dorian Faltyn (19’) i Filip Pilch (35’).

Dla Jagiellonii strzelali: Dawid Silmon (29’), Adrian Gronostajski (47’) i Karol Zawadzki (66’).