Mecze Orła Kolno i Wissy Szczuczyn zawsze dostarczały podwyższonej adrenaliny zarówno piłkarzom, jak i kibicom obu drużyn. Nie inaczej było podczas ostatniego spotkania, które rozegrano 2 czerwca na stadionie w Kolnie w ramach 31 kolejki IV ligi.
Drużyny miały różne priorytety przed tym meczem. Wissa walczy jeszcze o awans do wyższej ligi, natomiast Orzeł jest już spokojny o swój ligowy byt.
Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy już w drugiej minucie, po ładnej zespołowej akcji wyszli na prowadzenie. Strzelcem gola był Patryk Banach.
Mecz nabrał rumieńców, kibice byli świadkami wielu groźnych akcji pod bramkami obu zespołów.
Wszystko jednak przebiegało po myśli zawodników Orła i gdy wydawało się, że zwycięstwo jest w jego zasięgu, doszło do chwili dekoncentracji. W 70. minucie meczu Emil Łupiński strzałem głową pokonał kolneńskiego bramkarza. Dwie minuty później było już 1:2, po precyzyjnym uderzeniu Damiana Toczydłowskiego.
Mimo porażki Orzeł zasłużył na pochwały, było to bowiem dobre spotkanie w jego wykonaniu. Docenili to miejscowi kibice, którzy podziękowali piłkarzom za emocje.
Podkreślić należy, że oba zespoły kończyły mecz w okrojonym składzie. W 75. minucie za tzw. pyskówkę czerwień otrzymał zawodnik gości Mariusz Łapiński, natomiast w 90. za dwie żółte kartki z boiska wyleciał Łukasz Sadowski.
Skład Orła: Kornel Sokołowski, Piotr Prusinowski, Daniel Grala, Patryk Sokołowski I, Patryk Sokołowski II, Kamil Olszak, Karol Grala, Damian Łazarczyk, Krzysztof Kopańczyk, Karol Domurat, Patryk Banach.
Na zmiany wchodzili: Łukasz Sadowski, Radosław Jurczyk, Robert brzeziński, Michał Korzep
Kks13:58, 03.06.2021
Dobry mecz jeszcze lepszy doping
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
OSM Piątnica nagrodziła najlepszych dostawców mleka
Rolniku płaczą, że nie mają a nagle ha, fendty, beemki, Mercedesy, John Deere its, wczasy w Egipcie, bo mają pracowników, sami nie doją bo nawet pewnie nie umieją. Ciągniki z gps-em wygoda . Popyliniarze czują się mocarstwem na Podlasiu, a tak naprawdę nawet pieniędzy nie mają żyją z banku z miesiąca na miesiąc cwaniaczki, heh
Pol
11:51, 2026-06-22
Zaprezentowała raport...
Napiepszanie
Szok
07:31, 2026-06-22
Zaprezentowała raport...
Wiem że chcesz pracować a w Kolnie nie ma pracy , ale nadesłanie kosiarka od 7.30 to ostra przesada.
Szok
07:31, 2026-06-22
Zaprezentowała raport...
Jo spłaca , mają ciebie gdzieś.
Ja
07:30, 2026-06-22