24 września na Stadionie Miejskim w Kolnie odbył się mecz drużyny młodzików Orła Kolno z Orlętami Czyżew. Spotkanie rozegrano w ramach rozgrywek II ligi wojewódzkiej. Mecz zakończył się wynikiem 11:0.
Bramki dla Orła zdobyli: Bruliński Mariusz- 4, Pilch Filip -1, Zadroga Oliwier - 2, Faltyn Dorian -3 , bramka samobójcza - 1.
Skład drużyny gospodarzy:
Banach Sebastian,Gruszfeld Konrad, Zadroga Oliwier, Sielawa Jakub, Faltyn Dorian, Pilch Filip, Bruliński Mariusz, Pyczkowski Kacper, Adamiec Oliwier
Brawo Wy!!!!16:36, 25.09.2020
Rodzice, trenerzy i nauczyciele niw zmarnujcie tych talentów ;)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Uchwała została przyjęta 11 głosami
Marcinowie to fajne chłopaki zawsze dają Sobie radę.
KUNTA KINTE
13:28, 2026-06-28
Zarząd Województwa Podlaskiego z absolutorium
Szable PIS białej gorączki dostają tak ich ciągnie do koryta.Miliony zarabiali po 5 mieszkań. Dajta i innym pożyć. Gruby jak lew na FB walczy.Pora wziąć się za pracę i zobaczyć ile kosztuje chleb.Już się dorobileś aż w gazetach pisali o milionerze.
Jan
13:27, 2026-06-28
Włodarz tłumaczy, że dokonano także wyceny gruntów
Wszystko pomijając to bardzo dziwię się radnym że nawet jedna osoba nie ujmuję za tymi ludźmi.Nic do tej pory miasto nie zrobiło dla nich jak oddali te bloki w latach bodajże 80 to i tak jest . Właśnie dlaczego nie podciągnęli miejskiego ogrzewania jak robili obwodnicę.
Bożena
08:47, 2026-06-28
Czy propozycja burmistrza jest jedynym rozwiązaniem?
Mam wrażenie że nic tu nie można zrobić Ogrzewanie zrobi ...skończy się dzierżawa ogródki będą w takiej cenie że nikt ich nie kupi .... Wszystko już dawno dobrze zaplanowane .... A ludzie co tam mieszkają ??? ŻYCIE K***A ZYCIE .... przykro ok przykro 😔
Jagoda
08:38, 2026-06-28