Kolneńscy trampkarze rozegrali w niedzielę 20 września mecz ligowy z zespołem z Białegostoku. Przeciwnikiem była druga drużyna MOSP-u.
Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 4:3. Bramki dla Orła zdobyli: Damian Zaczkowski (3), i Krystian Wszeborowski (1).
Mecz rozegrano na sztucznym boisku w Kolnie w ramach I Ligi Wojewódzkiej.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kolnianie bawią się na festynie miejskim
Tam byli twoje dzieci stare tumany a wy to byliście aniołkami?
Ttty
14:27, 2026-06-28
Kolnianie bawią się na festynie miejskim
to jest absolutny skandal to co się wyprawiało i to za przyzwoleniem tej, nazwijmy to policji!
szok!
14:04, 2026-06-28
Uchwała została przyjęta 11 głosami
Marcinowie to fajne chłopaki zawsze dają Sobie radę.
KUNTA KINTE
13:28, 2026-06-28
Zarząd Województwa Podlaskiego z absolutorium
Szable PIS białej gorączki dostają tak ich ciągnie do koryta.Miliony zarabiali po 5 mieszkań. Dajta i innym pożyć. Gruby jak lew na FB walczy.Pora wziąć się za pracę i zobaczyć ile kosztuje chleb.Już się dorobileś aż w gazetach pisali o milionerze.
Jan
13:27, 2026-06-28