W tym roku kolneńskie dzieci obchodziły swoje święto 31 maja. Tego dnia władze miasta zorganizowały im festyn na stadionie.
Było wiele atrakcji, między innymi zjeżdżalnie i trampoliny. Czas dzieciom umilała Państwowa Straż Pożarna i Grupa Ratownicza Nadzieja. O część artystyczną zadbał Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu.
Podczas imprezy wolontariusze zbierali datki na leczenie małego Wiktorka, który cierpi na wadę serca. Na operację trzeba uzbierać 200 tysięcy złotych. Ma być przeprowadzona w Niemczech.
Do dorosły07:35, 02.06.2019
Takie imprezy powinien orgsnizować KoKis.,a nie burmistrz. To za nasze pieniądze była impreza, nie powinien się na niej reklamować jako sponspor Sponsorem byliśmy my mieszkańcy. Za zbiórkę brawa i jeszsze raz brawa.
dorosły do22:09, 05.06.2019
toż było odwrotnie !
Pozostałe komentarze
KRZYSIEK D.15:19, 01.06.2019
RODZICE WIKTORKA NIECH SPRÓBUJĄ ZBIÓRKI PIENIĘDZY NA PORTALU "SIEPOMAGA.PL". W 100% SPRAWDZONE. 170 TYS.ZEBRANE W DWA TYGODNIE NA OPERACJĘ KUZYNKI.
Dorosły19:17, 01.06.2019
Aż szkoda, że moje dzieci są już "za stare" na takie imprezy. Brawo dla Pana burmistrza. I przy okazji ta zbiórka. Super.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Mieszkanka Kolna o przystanku widmo
Pif paf pif paf ale w wyborach to wszyscy razem burmistrz, wójt i starosta . Głosujecie na nas bo co tamci mogą będzie katastrofa wszystko upadnie.I tak będzie zawsze to wyglądało.Nie bójmy się zmian.
Henryk
14:16, 2026-06-27
Mieszkanka Kolna o przystanku widmo
Przerażająca biurokracja.
kurp
13:20, 2026-06-27
Starosta: Macie asa w rękawie – zawód
Znam może 4-5 nauczycieli z gimby kolneńskiej, którzy potrafili i nauczyć i zaciekawić. Czuć od nich było pasję, że to lubią i że im się chce. Potem w liceum to była sztuka ściągania i udawania, że się uczy. Matura dla cieminaków i żeby jej nie zdać trzeba się mocno postarać. Pozdro dla absolwentów gimbazy kolneńskiej
Fimbud
12:36, 2026-06-27
Starosta: Macie asa w rękawie – zawód
Kiedyś to z tej szkoły wychodzili fachowcy .A mój syn jak się uczył w tej szkole mechanika samochodowego to musiał sobie załatwić praktyki w zakładzie samochodowym i najczęściej to malowali płoty i sprzątali warsztat.Po ukończeniu szkoły wyjechał do Niemiec i nie pracuję w zawodzie mechanika tylko budowlańca.
Halina
12:10, 2026-06-27