Zakończono prace remontowe placu przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Kolnie. Tym samym placówka zyskała na estetyce i funkcjonalności.
W tym roku zakończył się również remont ulicy przy szkole, wykonano parkingi i zadbano o bezpieczeństwo w postaci progu zwalniającego i oświetlenia na przejściu dla pieszych.
Równocześnie jednak przywrócono ruch samochodów w obie strony. Do momentu zakończenia remontu był on jednostronny.
23 listopada szkoła będzie obchodzić uroczystość 50-lecia swojego istnienia.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kolnianie bawią się na festynie miejskim
to jest absolutny skandal to co się wyprawiało i to za przyzwoleniem tej, nazwijmy to policji!
szok!
14:04, 2026-06-28
Uchwała została przyjęta 11 głosami
Marcinowie to fajne chłopaki zawsze dają Sobie radę.
KUNTA KINTE
13:28, 2026-06-28
Zarząd Województwa Podlaskiego z absolutorium
Szable PIS białej gorączki dostają tak ich ciągnie do koryta.Miliony zarabiali po 5 mieszkań. Dajta i innym pożyć. Gruby jak lew na FB walczy.Pora wziąć się za pracę i zobaczyć ile kosztuje chleb.Już się dorobileś aż w gazetach pisali o milionerze.
Jan
13:27, 2026-06-28
Włodarz tłumaczy, że dokonano także wyceny gruntów
Wszystko pomijając to bardzo dziwię się radnym że nawet jedna osoba nie ujmuję za tymi ludźmi.Nic do tej pory miasto nie zrobiło dla nich jak oddali te bloki w latach bodajże 80 to i tak jest . Właśnie dlaczego nie podciągnęli miejskiego ogrzewania jak robili obwodnicę.
Bożena
08:47, 2026-06-28