Zakończono prace remontowe placu przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Kolnie. Tym samym placówka zyskała na estetyce i funkcjonalności.
W tym roku zakończył się również remont ulicy przy szkole, wykonano parkingi i zadbano o bezpieczeństwo w postaci progu zwalniającego i oświetlenia na przejściu dla pieszych.
Równocześnie jednak przywrócono ruch samochodów w obie strony. Do momentu zakończenia remontu był on jednostronny.
23 listopada szkoła będzie obchodzić uroczystość 50-lecia swojego istnienia.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Włodarz tłumaczy, że dokonano także wyceny gruntów
Ale my szanowny burmistrzu nie jesteśmy przeciwko blokowi tylko lokalizacji! Moim zdaniem można by go zbudować na ulicy Szmaragdowej, jest tam mnóstwo miejsca i do tego została tam zbudowana nowa szeroka ulica. Jest to idealna lokalizacja pod te inwestycję. Więc proszę to wziąć pod uwagę bo jakby nie było został Pan wybrany nie po to aby realizować Pana widzimisie, tylko nasze widzimisie! Ale jak to Panu nie pasuje to drzwi otwarte, nikt Pana nie trzyma na siłe.
Paweł J.
15:00, 2026-06-28
Włodarz tłumaczy, że dokonano także wyceny gruntów
,,Ani katolik, ani Polak, ani nikt inny, nie mogą mieć w państwie większych praw, niż ma człowiek." - ks. Józef Tischner. Te słowa , mówią wszystko.
człowiek
14:59, 2026-06-28
Kolnianie bawią się na festynie miejskim
Tam byli twoje dzieci stare tumany a wy to byliście aniołkami?
Ttty
14:27, 2026-06-28
Kolnianie bawią się na festynie miejskim
to jest absolutny skandal to co się wyprawiało i to za przyzwoleniem tej, nazwijmy to policji!
szok!
14:04, 2026-06-28