Festyn miejski na powitanie lata za nami. Pogoda dopisała i bawiliśmy się doskonale na naszym stadionie.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji
Kolniak 18:50, 24.06.2018
Kombi SUPER !!!
Pozostałe komentarze
Kolno19:28, 24.06.2018
A gdzie zdjęcia z występu BONIT
ZYBI11:15, 26.06.2018
Jesteś na umkolno
https://www.umkolno.pl/index.php?wiad=261
benit13:30, 26.06.2018
a kto by chciał to oglądac
mieszkaniec20:56, 24.06.2018
o co chodzi w tej dziwnej rywalizacji między KGPP i Grupą ratowniczą Nadzieja? To był pokaz kto ma ładniejszą, większą karetkę, czy może fajniejszych uśmięchniętych ratowników? Czy naprawdę na taki festynik potrzeba aż tylu ratowników i dwie karetki? Czemu między sobą się jakoś nie dogadają i nie dzielą imprezami?
hej22:09, 24.06.2018
nie interesuj się albo zapytaj się organizatora festynu po co tylu ratowników
Mama19:18, 25.06.2018
A to jest jakaś rywalizacja? Są to niech są, moje dzieci były zadowolone, że miały okazję zobaczyć takich ludzi !
Kazik19:22, 25.06.2018
Różne rzeczy mogą się wydarzyć, a więc jest dość logiczne że ratownicy są potrzebni. Takie moje zdanie. Nie zbyt zwróciłem uwagę którzy to są którzy, no ale jednych było trochę więcej.
eLKa22:02, 25.06.2018
Żadna rywalizacja. W razie wypadku było by *%#)!& gadanie że nie zabezpieczyli imprezy" tyłu ratowników" jest aż musiała wydażyć się tragedia.
Lady Makbet22:24, 24.06.2018
Niech kierownicy obydwu grup ratowniczych odłożą na bok swoje ambicje i pójdą w końcu po rozum do głowy, bo ta rywalizacja jest już trochę żenująca. I z pewnością też na dłuższą metę szkodzi idei funkcjonowania tego typu grup ratowniczych.
Kk22:47, 24.06.2018
Ten Bonit!!!! dobrze że chociaż zdjęć ich nie wstawili
Facet07:33, 25.06.2018
Camasutra taka ładna, a tancerki takie małe i brzydkie :((((((((((((((
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
Wybory idą trzeba teraz wciskać ludziom banialuki o nadwyżkach🤣🤣🤣🤣 a dwa miechy temu brali kredyt 5 baniek na 300tysi odsetek na upadający szpital żle zarządzany, w tym parabanku musieli mieć niezły ubaw że takich frajerów udało się w ten kredyt wkopać. Przecież to nie ich, nie oni go będą spłacać. Powiat znów jest bogaty i zarządzany wzorowo! Oddział chirurgiczny obsługuje 1 prawie emerytowany chirurg gdzie wcześniej dwóch w sile wieku nie dawało rady🤣🤣🤣🤣 Normalnie cuda! I na koniec tradycyjnie: starosta do odwołania!
Kredytobiory
14:42, 2026-06-25
Jeden za groźby karalne, drugi za chuligaństwo
ich łapom nikt nie umknie, ludzie drżyjcie!🤣🤣🤣🤣🤣
drżący
14:37, 2026-06-25
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
To sobie rozkradnijcie te nadwyżkę, a potem bierzcie kredyty, *%#)!& lud będzie spłacać, przecież wy to potraficie śmiało!
żałosne!
14:32, 2026-06-25
Nowa miejska instytucja dla najmłodszych
A te stoły, to nie za wysokie w stosunku do krzesełek?
x
14:08, 2026-06-25