W czwartek 31 maja celebrowaliśmy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało.
Mieszkańcy miasta wzięli udział w uroczystych eucharystycznych procesjach we dwóch kolneńskich parafiach – Chrystusa Króla Wszechświata i św. Anny.
Wierni dziękowali Panu Bogu za dar Eucharystii i prosili Chrystusa o błogosławieństwo i pokój dla Kościoła powszechnego, dla naszej Ojczyzny i naszego narodu w setną rocznicę odzyskania niepodległości.
Procesja w parafii pw. Chrystusa Króla Wszechświata przeszła od kościoła ulicami: Ks. Grajewskiego, ul. Witosa pomiędzy blokami nr 13 i nr 15, ul. Wojska Polskiego i ul. Świerkową.
Procesja w parafii św. Anny poruszała się wokół parku na Placu Wolności.
W procesjach wzięli udział między innymi strażacy, kawalerzyści, orkiestra, dzieci, młodzież i dorośli – niosący sztandary i feretrony.
Adwokat Janusza Rodo17:35, 31.05.2018
Zastanów się najpierw co piszesz.
No chyba że nosisz koszulkę z napisymi swoimi danymi od adresu po numer dowodu? Jakby było tak jak piszesz to nigdzie w Polsce od TV po portale by nie było zdjęć z procesji.
Ale oczywiście Janusz o Rodo się nasluchał i teraz o rodo tylko myśli.
Pozostałe komentarze
haha15:37, 31.05.2018
tylko wiocha nosi białe skarpetki do garnitura
Gosc22:20, 31.05.2018
A więć Panie stylisto w jakim kolorze powinno się nosić?
Pan skarpetka09:23, 01.06.2018
Gość, Ty na poważnie czy tak dla jaj pytasz?
chacha15:39, 31.05.2018
a skarpetki do sandałów to kolneński patent urzędniczy
RODO17:12, 31.05.2018
a ja się pytam, czy redakcja @kolniak24 jest poza RODO, nie obowiązują tu nowe przepisy?!!!
Będąc na jednej z procesji nie wyraziłem tym samym zgody na upublicznienie mnie na portalu!!!!!
RoDo20:16, 31.05.2018
To się kuźwa przedstaw żeby mogli Cię zamazać ha ha
Sam jestes rodo 17:27, 31.05.2018
Najpierw doczytaj co to RODO i kiedy się stosuje a potem dopiero się wymądrzaj. A jak nie chcesz być na zdjęciach to nie wychodź z domu.
hehe17:33, 31.05.2018
uczestnicy zgromadzeń publicznych nie muszą wyrażać zgody bo są częścią szerszego wydarzenia w tym przypadku publicznie wyznają wiarę więc w czym problem ? z jednej sorty pokazuję publicznie wiarę a teraz się wstydzi tego że jest na zdjęciu ?
RODO17:51, 31.05.2018
właśnie mądrale, RODO chroni takich jak ja,żebym mogła swobodnie wychodzić z domu, bez obawy że zza krzaka jakiś ktoś zrobi mi zdjęcie i je wwali na portal
Piszesz bzdury 18:11, 31.05.2018
Niestety nie masz racji w tej kwestii.
RODO18:04, 31.05.2018
właśnie mądrale, RODO chroni takich jak ja,żebym mogła swobodnie wychodzić z domu, bez obawy że zza krzaka jakiś ktoś zrobi mi zdjęcie i je wwali na portal
Na zdrowy rozum?18:14, 31.05.2018
Włącz TV i zobacz czy są relacje z Bożego Ciała? Potem wejdź na inne portale czy są procesji z Bożego Ciała?
Jeśli są to proponuję zamilknąć i się nie ośmieszać.
Popieram tych co są 14:22, 01.06.2018
zdrowy rozmum to powinien mieć ten co wstawia mnóstwo zdjęć ze zdarzenia (obojętnie jakiego), a nie patrzy na tych co sie za wszelką cenę chronia przed zdjęciem; odwracają, zasłaniają...to co oni tacy radośni że im ktoś robi zdjęcie i je wstawia?
Popieram tych co są przeciw!!!!!
Anarhista 21:25, 31.05.2018
Ludzie a wy tak serio ?
A od jutra zawiść, nienawiść, zazdrość i opluwanie ?
Andrzej22:40, 01.06.2018
Ludzie zróbcie taką procesję do szpitala , do sierocińca, do domu dziecka bo klękanie na środku asfaltu i rzucanie kwiatków nie spowoduje, że pójdziecie do nieba ... po czynach ich poznacie ...
brr23:09, 02.06.2018
A może tak do specjalisty od glowy sie zglosisz?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Od początku czerwca utonęło 30 osób
Ja z innej beczki. Słowo do policjantów. Czy policjanci nie słyszą gdy po południu lub o 23:00 na miasto wyrusza dwóch motocyklistów. Motory wyją na całe osiedle. Nie widać już ich ale słychać jeszcze długo długo najczęściej wyjeżdżają ulicą 11 listopada i w miasto. Weźcie się za tych cwaniaków w końcu!!!
123
23:06, 2026-06-25
Jakie decyzje podjęli radni z Kolna?
No tak jak zwykle cicho sza.Wszyscy słyszeli na jednej radzie blok socjalny na drugiej komunalny.I kto pomoże tym ludziom?
Nikt
22:39, 2026-06-25
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
Parafraza polish jok
wika
21:00, 2026-06-25
Nowa miejska instytucja dla najmłodszych
Ponoć zapisano tyko 16 dzieciaków i dlatego ponawia się zapisy. Ile miejsc jest w tym żłobku ? Z jakich środków Burmistrz będzie finansował ten żłobek? Do tej pory wszystkie maluchy mieściły się w żłobku prywatnym za podobne opłaty.
maluch
19:34, 2026-06-25