Zbigniew Kuźmiuk spotkał się w sobotę 5 maja z mieszkańcami powiatu kolneńskiego. Spotkanie odbyło się w kawiarni kolneńskiego domu kultury.
Miało charakter podsumowania ponad dwuletnich rządów Prawa i Sprawiedliwości. Według europarlamentarzysty PiS w krótkim okresie czasu naprawiło błędy poprzedników.
Zbigniew Kuźmiuk podkreślił znaczenie programu 500 plus oraz obniżenie wieku emerytalnego. Mówił również o całkowicie odmiennym podejściu opozycji.
– W wielu rodzinach mieliśmy do czynienia z ubóstwem, a nawet skrajną biedą – mówi Zbigniew Kuźmiuk. – To powinno wywołać wyrzuty sumienia u polityków, a przez lata tego nie było. My zdecydowaliśmy się na to przedsięwzięcie również z powodu demograficznego.
Kuźmiuk poruszył między innymi sprawę reformy sądownictwa oraz propozycji dla przedsiębiorców.
– W kampanii wyborczej słyszeliśmy jedno wielkie wołanie o sprawiedliwość – podsumował. Mimo tego, że żyjemy w niepodległym kraju to tej sprawiedliwości nie ma. Dlatego uznaliśmy, że jest to zamierzenie priorytetowe.
Europosłowi towarzyszyli posłowie Lech Antoni Kołakowski, Kazimierz Gwiazdowski oraz burmistrz Kolna Andrzej Duda.
KS
::addons{"type":"youtube","url":"https://youtu.be/BCQFcbOC7vw"}
normalny15:11, 06.05.2018
Nie cierpię przechrztów i zdrajców!
hartwig15:49, 06.05.2018
Racja! "Podziwiam" ludzi którzy przyszli na spotkanie z kimś takim. Głupota czy takie same mendy?
cacy19:13, 25.05.2018
nie mendy tylko tylko oszolomy podlaskie tak jak mowia w polsce
as21:55, 06.05.2018
To zwykly ochlap przedwyborczy aby ciemny lud z podlasia to kupil
hehe10:54, 07.05.2018
na szczescie "jasny lud" inaczej mysli
Pozostałe komentarze
Współczuję 19:11, 06.05.2018
Współczuję że wasi rodzice wychowali takie mendy by pisać takie komentarze.
Współczuję ludziom którzy z Wami żyją bo jesteś poprostu żałosny.....
ola21:59, 06.05.2018
W Kolnie nie ma mend,tutaj sa ludzie ktorzy mysla normalnie i wiekszej czesci za 500+ nie kupia.
hartwig19:15, 06.05.2018
Widzisz i sam też obrażasz! Sobie współczuj! Pozdrawiam.
Bez rozumu jesteś :)19:48, 06.05.2018
Hehe ale jesteś *%#)!& Hehehe
as21:57, 06.05.2018
o co chodzi wszystko bylo wypelnione.Boicie sie zeby ktos nie przeczytal coludzie mysla o takich panach co szantazuja opozycje.
Wolny06:10, 07.05.2018
Zjazd socjalistow pzpr
kandydat21:31, 09.05.2018
Chyba że to przyszły kandydat z naszego okręgu - mieliśmy już i europosłów i posłów i nawet senatorów co odwiedzają Kolno tylko przed wyborami i jak do tej pory się sprawdzało - zawsze na mieszkańców Kolna pod tym względem można liczyć, a tak naprawdę Kolno im niestety nic nie zawdzięcza...
łojoj22:43, 10.05.2018
ale sie Wolej upas, łojejku
Pytanie wyborcze19:02, 11.05.2018
Wolej, co będziesz robił jak PIS upadnie?
Użytkownik19:42, 12.05.2018
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Ja09:05, 13.05.2018
Podpisuje sie po ostatnim komentarzem . Tetaz burmistrz znowu buduje galerie tylko komu i po co . Dajcie ludziom prace ... bialy dom i park to ruina a kiedys wizytowka Kolna.otworzcie taka ikea jak w wielbarku taka dziura i mogli a u nas. Wladza nic nie moze taka wladza to do du.y
PełOwcy09:39, 14.05.2018
Zwolennicy PO -> https://youtu.be/0bpYWu4PJMI
fuuuu14:17, 21.05.2018
lepiej byc zwolennikiem Po niz pisobolszewickim oszustem i klamca.CZy tez dostales nagrode///
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Jakie decyzje podjęli radni z Kolna?
Obradują uchwalają siedzą za to biorą pieniądze ale dla siebie my mamy podwyzki żeby oni mieli kase
Naszka
07:20, 2026-06-26
Od początku czerwca utonęło 30 osób
Ja z innej beczki. Słowo do policjantów. Czy policjanci nie słyszą gdy po południu lub o 23:00 na miasto wyrusza dwóch motocyklistów. Motory wyją na całe osiedle. Nie widać już ich ale słychać jeszcze długo długo najczęściej wyjeżdżają ulicą 11 listopada i w miasto. Weźcie się za tych cwaniaków w końcu!!!
123
23:06, 2026-06-25
Jakie decyzje podjęli radni z Kolna?
No tak jak zwykle cicho sza.Wszyscy słyszeli na jednej radzie blok socjalny na drugiej komunalny.I kto pomoże tym ludziom?
Nikt
22:39, 2026-06-25
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
Parafraza polish jok
wika
21:00, 2026-06-25