16 listopada w kościele pw. św. Anny w Kolnie odbyła się Msza święta za zmarłych strażaków i policjantów z powiatu kolneńskiego. To już tradycja tutejszych jednostek.
W nabożeństwie udział wzięli między innymi: emerytowani funkcjonariusze, Komendanci Powiatowi Państwowej Straży Pożarnej w Kolnie wraz z pracownikami cywilnymi i funkcjonariuszami oraz pocztem sztandarowym, strażacy ochotnicy i poczty sztandarowe jednostek OSP z całego powiatu kolneńskiego, Z-ca Komendanta Powiatowego Policji oraz sztandar i policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kolnie.
Pojawili się mieszkańcy powiatu oraz członkowie rodzin zmarłych. Obecne były również władze samorządowe.
Zostały odczytane imiona i nazwiska zmarłych funkcjonariuszy oraz druhów strażaków, w intencji których była sprawowana msza.
Celebrował ją i Słowo Boże wygłosił ks. kan. Stanisław Uradziński – dziekan kolneński.
Oprawę muzyczną mszy uzupełniła orkiestra miejska pod batutą Pawła Podeszwika.
TS
Wróblewski 14:28, 25.11.2017
A za milicjantów też?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kolneńska policja apeluje
Tragedia to w lachowie się stanie jeździ traktorem niesprawnym i jeszcze bez przeglądu
Pamietliwy
21:20, 2026-06-27
Włodarz tłumaczy, że dokonano także wyceny gruntów
Lisek chytrusek.
Oj tam
20:53, 2026-06-27
Mieszkanka Kolna o przystanku widmo
I to jest problem nierozwiązywalny...zdjąć kilka blach i zagrabić...a znak przystanku zostawić...godzina pracy i po wszystkim...
Ad
20:07, 2026-06-27
Kolno: Planowany nabór wniosków AZBEST 2026
A na blachodachówkę to tez można składać?
Jadżka
15:35, 2026-06-27