16 listopada w kościele pw. św. Anny w Kolnie odbyła się Msza święta za zmarłych strażaków i policjantów z powiatu kolneńskiego. To już tradycja tutejszych jednostek.
W nabożeństwie udział wzięli między innymi: emerytowani funkcjonariusze, Komendanci Powiatowi Państwowej Straży Pożarnej w Kolnie wraz z pracownikami cywilnymi i funkcjonariuszami oraz pocztem sztandarowym, strażacy ochotnicy i poczty sztandarowe jednostek OSP z całego powiatu kolneńskiego, Z-ca Komendanta Powiatowego Policji oraz sztandar i policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kolnie.
Pojawili się mieszkańcy powiatu oraz członkowie rodzin zmarłych. Obecne były również władze samorządowe.
Zostały odczytane imiona i nazwiska zmarłych funkcjonariuszy oraz druhów strażaków, w intencji których była sprawowana msza.
Celebrował ją i Słowo Boże wygłosił ks. kan. Stanisław Uradziński – dziekan kolneński.
Oprawę muzyczną mszy uzupełniła orkiestra miejska pod batutą Pawła Podeszwika.
TS
Wróblewski 14:28, 25.11.2017
A za milicjantów też?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kolnianie bawią się na festynie miejskim
Najważniejsze jest żeby tupało do nocy po całym Kolnie... olać rodziny z dziećmi.. najwazniejsze żeby patola dobrze się bawiła
Jestem za Kolnem.
22:43, 2026-06-27
Kolnianie bawią się na festynie miejskim
A w mieście to nie wiedzą co to jest cisza nocna..?
Mam juz dosc Kolna
22:41, 2026-06-27
Mieszkanka Kolna o przystanku widmo
Nie ma autobusu do Olsztyna tyna więc nie ma przystanku a radny obiecał ze poszła petycja do burmistrz i cich o tak się wszystko załatwia z dużej burzy mały deszcz niedługo wybory znowu będą obiecać a my uwierzymy
5555
22:31, 2026-06-27
Włodarz tłumaczy, że dokonano także wyceny gruntów
To tak się traktuję ludzi biednych.A dlaczego oni nie mają podciągnięto ogrzewania miejskiego?Ci ludzie palą w piecach i chyba muszą gdzieś trzymać opał.Ich bloki nie różnią się od tych socjalnych i jeszcze podkłada im się kłody.A miasto nie może sprzedawać im tego za przysłowiową złotówkę.Robicie place zabaw za 2 miliony. Trochę dobroci dla tych mieszkańców a dobro podwójne powraca.Targowica jest dużym placem tam można postawić blok socjalny.
Tomek
21:57, 2026-06-27