Marcin Sekściński został dzisiaj oficjalnie radnym miejskim. Ślubował podczas sesji Rady Miasta Kolno.
Zaświadczenie o wyborze radnego wręczyła mu przewodnicząca komisji wyborczej Elżbieta Kowalewska.
3 września w Kolnie odbyły się wybory uzupełniające do Rady Miasta Kolno w okręgu wyborczym Nr 2. Najwięcej głosów zdobył właśnie Marcin Sekściński.
O jeden mandat ubiegali się: Izabela Szymanowska (4 głosy), Maria Wróblewska (44), Marcin Sekściński (93) i Lucyna Gromadzka (47).
Oddano 188 ważnych głosów. Jeden głos był nieważny. Uprawnionych do głosowania było 656 osób.
Wybory odbyły się z powodu wygaśnięcia mandatu radnego Lecha Owczarczyka. Ten został bowiem dyrektorem kolneńskiej Jedynki.
Okręg wyborczy Nr 2 obejmuje ulice Armii Krajowej, Marii Konopnickiej od nr 6, Stanisława Krupki i Św. Floriana.
mieszkaniec07:34, 30.09.2017
no to czekamy aż zacznie coś robić na osiedlu
Pozostałe komentarze
Homo19:38, 01.10.2017
Ludzie czy wy oglupieli ?
Kryspin14:12, 04.10.2017
No pewnie! Trzeba było wybrać kolejnego podległego i uległego belfra (belferkę) i mielibyśmy raj na dzielnicy!
Kryspin14:15, 04.10.2017
No pewnie! Trzeba było wybrać kolejnego podległego i uległego belfra (belferkę) i mielibyśmy raj na dzielnicy!
Anna22:01, 02.10.2017
No jeszcze go tu nie bylo.
Dobre
wow13:36, 04.10.2017
A ja myślę ,ze to jest właściwy
człowiek, na właściwym miejscu!!!
rudy16:55, 04.10.2017
panie MARCINIE a może tak asfalcik na konopnickiej .drogę rowerową, na kolejowej już wystarczy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Włodarz tłumaczy, że dokonano także wyceny gruntów
Wszystko pomijając to bardzo dziwię się radnym że nawet jedna osoba nie ujmuję za tymi ludźmi.Nic do tej pory miasto nie zrobiło dla nich jak oddali te bloki w latach bodajże 80 to i tak jest . Właśnie dlaczego nie podciągnęli miejskiego ogrzewania jak robili obwodnicę.
Bożena
08:47, 2026-06-28
Czy propozycja burmistrza jest jedynym rozwiązaniem?
Mam wrażenie że nic tu nie można zrobić Ogrzewanie zrobi ...skończy się dzierżawa ogródki będą w takiej cenie że nikt ich nie kupi .... Wszystko już dawno dobrze zaplanowane .... A ludzie co tam mieszkają ??? ŻYCIE K***A ZYCIE .... przykro ok przykro 😔
Jagoda
08:38, 2026-06-28
Włodarz tłumaczy, że dokonano także wyceny gruntów
Blok to można postawić na placu zabaw przy przedszkolu.Po co ten plac jak tam dzieci zero i syf .Plac miasta jest przy Grubym Benku tam też można postawić. .Przy lotnisku jest plac.
Jan
08:37, 2026-06-28
Kolnianie bawią się na festynie miejskim
Chodzą później całą noc i drą chałapy .A gdzie są rodzice tej młodzieży a co na to policja.No zresztą jaki pan taki kram.Za drzwiami i ścianami nic nie widać i słychać.Aby na zewnątrz było ok.a pieski dobrą robotę robią.
Gołębiarz
08:03, 2026-06-28