Chodzi o popularną drogę prowadzącą na Cmentarz Komunalny w Kolnie od ulicy Floriana.
Do tej pory mieszkańcy udający się pieszo na cmentarz skracali sobie drogę i korzystali ze ścieżki od ulicy Świętego Floriana. Czasami używali jej również kierowcy. W Dzień Wszystkich Świętych ta okolica była cała zastawiona samochodami.
Tymczasem dzisiaj udający się na cmentarz mogli się zdziwić. Na drodze pojawiły się słupki oraz linka, która nie pozwala na przejazd. Niby piesi mogą pokonać przeszkodę, ale na własną odpowiedzialność.
- Chciałem dzisiaj tradycyjnie przejść tamtędy na cmentarz, ale okazało się, że droga jest zablokowana. Pani powiedziała, że to teren prywatny i nie ma tędy przejścia – mówi wzburzony mieszkaniec Kolna.
Na razie nie znamy stanowiska władz miasta w tej sprawie. Słupki musiały się pojawić tam całkiem niedawno, na pewno w minionym tygodniu.
Co ciekawe, problem będą mieli też właściciele okolicznych łąk i pól, ponieważ od tamtej strony nie będą mogli przejechać. Póki co można jednak dostać się na drogę od strony cmentarza.
::news{"type":"see-also","item":"40921"}
Osiedle12:55, 14.12.2025
Panie Niksa !!!! Okłamał nas Pan !!!! Miał tam powstać skwer który Pan obiecywał!!! Oszust !!!! Kłamca!!!! Ostania Twoja kadencja oszucie !!! Mam Pana ulotkę z tymi kłamstwami!!!!
Prawdziwy Zigi14:35, 14.12.2025
Prywatna działka to właściciel zamknął drogę i pieniacze mogą mu naskoczyć. Po drugie jeżeli ktoś coś obiecuje na prywatnej działce to jest zwykłym idiotą.
Zibciu 18:18, 14.12.2025
Opamiętaj się, nie jesteś już wiarygodny- kiedy jechałeś bez trzymanki po PiS a teraz jedziesz po PO. Czyżby nagłe nawrócenie? A czemu, a dlaczego, a za co , a za ile, a po co?
Prawdziwy Zigi18:30, 14.12.2025
Wiele razy pisałem że jestem zwolennikiem Konfederacji.
Hana21:43, 14.12.2025
Zibciu, a to nie ma innej opcji jak PO-PiS? 🤣 Ale z ciebie folia.
Mgeta20:14, 14.12.2025
Jak można mieć pretensje, że ktoś zabrania przejścia przez prywatną posesję?
Pozostałe komentarze
Konopnickiej 13:07, 14.12.2025
Haha i skwer h.....j strzelił 🤣🤣🤣🤣 Nasz radny i jego brednie 🤣🤣🤣
Ja14:37, 14.12.2025
Burmistrz Ci zrobi skwer zielony koło dwójki i będziesz sobie wypoczywał.
Zulugula14:52, 14.12.2025
To ten idiota radny pisał w swoich obietnicach ze zrobi skwer na prywatnej działce, a *%#)!& głosowali :)
Użytkownik15:44, 14.12.2025
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Długowieczność 15:55, 14.12.2025
Ludzie,czy wam tak śpieszno na cmentarz???
bamberos17:32, 14.12.2025
No to mają teraz problemy z dojazdem do swoich pól rolnicy oraz do działek działkowcy. A rolnik w tym kraju był i jest fighterem, żywicielem narodu i na pewno nie odpuści. Czy to PSL czy PiS będzie za nich walczył. Zdejmiecie te śmieszne słupeczki, zdejmiecie bo chłopy wam nie odpuszczą i staranują te patyczki!
Xxxccccc18:27, 14.12.2025
Droga jest wzdłuż ogrodzenia posesji, jest to droga polna o szerokości 4 m,
sib18:11, 14.12.2025
ta cała droga dojazdowa na pola jest w tej chwili źle wytyczona bo albo przybiera jednym albo drugim rolnikom, najwyższy czas to wytyczyć dobrze
Wszechwiedzacy12:48, 15.12.2025
Wlasnie została wytyczona ( oczywiście przez geodete ) w piątek.
Jan18:58, 14.12.2025
U nas drogi robi się ekspresowo aby tylko stała willa kogoś ważnego.A może ktoś ważny ma tam grunt to zrobią mu tę drogę w momencie. Radni przegłosują i będzie git.A ktoś bardzo dobrze zrobił płaci podatki jego własność i zagrodził.
Slupki22:12, 14.12.2025
Jeśli to teren prywatny to w czym problem? Nie rozumiem wzburzenia niektórych ludzi, tym, że ktoś na swoim postawił słupki😑
Zenek22:19, 14.12.2025
Skweru nie będzie:( co za smuteczek. Ciekawe czy obiecany remont krupki będzie bo bajerka szła jak zbierał podpisy a przy okazji obrobienie tyłka konkurencji .
Krup23:48, 14.12.2025
Zenek nie ma i nie będzie.
Zastanów się po co poszedł do rady, odpowiedź jest prosta
Panie Radny07:21, 15.12.2025
Proszę Panie radny o interwencję...chyba od tego jesteś....
Fred07:57, 15.12.2025
Jest od obiecywania skwerów na prywatnej działce i teraz śmieje sie z was...
Niech się śmieje.12:04, 15.12.2025
Znając jego napewno się nabija z nas mieszkańców, więcej jak pewne jeden nawet mówił jakie on ma zdanie o nas...Panie radny proszę o zrobienie coś w tej sprawie.
Zgdza sie23:12, 15.12.2025
To też słyszałem jakie ma zdanie o swoich wyborcach, tragedia... mówili że żonie musi prace załatwić i po to się tam wybrał.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Radny podsumowuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Panie radny na koniec pańskiego odczytu zabrakło tylko kultowego hasła " no to jak towarzysze pomożecie? "🤣
Ryży
08:27, 2026-06-27
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
Ogladałem.sesję i Stasio przyznał,że uztl sztucznej inteligencji a nie wyguglował 🤣🤣Widocznie swojej mu przybrakło .Za to dopadla go pomroczność 🤣🤣bo zapomniał co sie działo i co wyprawial,a wlasciwie chciał wyprawiać jak był starostą. A tych jego *%#)!& wywodów to nie da sie słuchać .Taki sztuczny inteligent.
Sztuczny jinteligent
07:19, 2026-06-27
Radny podsumowuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Przecież nie będą się ganić, a już na pewno nie przyznają się do błędów, czy porażek. Poza tym, nie gryzie się ręki , która karmi, prawda? Sukcesy? Nie widać. Do porażek lepiej się przyznać, bo wyborcy je widzą. Ale czy zarząd je widzi?
Iks
22:54, 2026-06-26
Starosta: Macie asa w rękawie – zawód
Myli się Pan bo te dzieci mimo że skończyli szkołę to nie mają tatusiów co im załatwią posady.Bo dzieci za...radnych to już siedzą w biurach na stażach i sobie zarabiają.
Lech
21:59, 2026-06-26