Dzisiaj (22.20) odbyła się XIV zwyczajna sesja Rady Miasta Kolno. Rada obradowała w sali widowiskowej Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu.
Podczas sesji radni podjęli uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Miasta Kolno na lata 2025-2031 oraz zmian w budżecie miasta Kolno na 2025 r.
Radni zgodzili się ponadto na utworzenie i przystąpienie do Klastra Energii Grabowo oraz dokonali aktualizacji Strategii Rozwoju Miasta Kolno do roku 2030.
::news{"type":"see-also","item":"48576"}
Przegłosowali również podwyżkę wynagrodzenia Burmistrzowi Miasta Kolno.
::news{"type":"see-also","item":"48567"}
Przyjęli informację o stanie realizacji zadań oświatowych miasta Kolno w roku szkolnym 2024/2025, w tym nt. wyników egzaminu ósmoklasisty.
Zapoznali się ze Sprawozdaniem z działalności Straży Miejskiej w Kolnie za III kwartał 2025 r. oraz Sprawozdaniem z działalności Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kolnie za 2024 rok.
Szczegóły niebawem na naszym portalu
Zbyszek 19:47, 22.10.2025
I było pięknie szybko i przyjemnie. Bez zbędnych pytań .Bo tak ma być i już.
Cierpliwy wyborca 22:04, 22.10.2025
Czekam kiedy najmłodsi radni kiedykolwiek się odezwą.
KIELONEK23:09, 22.10.2025
Gdy radni byli zwykłymi zjadaczami chleba to pytali czy pracujesz! A teraz unikają jak ognia tych pytań i podobnych.... aby do wyborów hehe
Ty 14:05, 23.10.2025
Mam pytanie co to za firma ocieplała blok 3 na kubraka ze ludzie co niektórzy mają w mieszkaniach wilgoci więc po zatym firma co robiła lewacje na kubraka 7 blok jest zle od koloru zaciągnięty widać gołym okiem za co mieszkańcy mają płacić za szajs zrobienie nie bylo widać bylo nadzorcy który pilnował wogule nie bylo a kase wziol co to za spolnota wybrana ze nawet słowa nikt z pracownikami nie zamienił to jest bardzo chore ?? Po rusztowaniach są dziury widać trzeba ściągnąć Pana Prezesa Puku kiedyś byl dobry pan Piłat i Pan Łuba tyle do powiedzenia trzeba po naprawiać uszczerbki a my za szajs będziemy płacić z okin co są wyntelacje wszędzie nie ma w oknach szok prosimy o naprawę i kolor jest nie zaciągnięty dobrze ludzie obudzicie się???
OLEK09:51, 24.10.2025
In KOl
Bibi15:27, 26.10.2025
Uwielbiam foty naszych radnych- miny pełne skupienia, skromności, rozwagi, poważne, zero uśmiechu . Świadczy to poczuciu wielkiej odpowiedzialności za losy mieszkańców miasta. I tak trzymać.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
Po co to zanieczyszczać swoje gniazdo. Wstyd.
Do recenzenta
01:16, 2026-06-28
Kolnianie bawią się na festynie miejskim
Najważniejsze jest żeby tupało do nocy po całym Kolnie... olać rodziny z dziećmi.. najwazniejsze żeby patola dobrze się bawiła
Jestem za Kolnem.
22:43, 2026-06-27
Kolnianie bawią się na festynie miejskim
A w mieście to nie wiedzą co to jest cisza nocna..?
Mam juz dosc Kolna
22:41, 2026-06-27
Mieszkanka Kolna o przystanku widmo
Nie ma autobusu do Olsztyna tyna więc nie ma przystanku a radny obiecał ze poszła petycja do burmistrz i cich o tak się wszystko załatwia z dużej burzy mały deszcz niedługo wybory znowu będą obiecać a my uwierzymy
5555
22:31, 2026-06-27