Powodem jest zaniedbany garaż w Kolnie. Właściwie to nie garaż, tylko miejsce pod taki obiekt.
Garaż nie ma dachu i wyłamane drzwi. W środku jest pełno śmieci, rosną też krzewy. Okolicznym właścicielom garaży taki stan rzeczy przeszkadza.
- Próbowaliśmy rozmawiać z właścicielką, ale nasze prośby nie przyniosły rezultatu – mówi mężczyzna, który z tym problemem zgłosił się do redakcji Kolniaka24. – To już za długo trwa i nasza cierpliwość się wyczerpała.
Właściciele sąsiednich garaży postanowili m. in. wyciąć rosnące na nieruchomości krzewy. Te znajdują się obecnie przed posesją.
Sprawa trafiła także do Straży Miejskiej w Kolnie.
- Zrobili sobie wysypisko śmieci, a teraz wszyscy mają do mnie pretensje, ja przecież ich nie nasypałam – tłumaczy z kolei właścicielka. – Rozumiem tych ludzi, tylko to nie ja znoszę te śmieci.
Kobieta dodaje, że ma zamiar sprzedać nieruchomość. Ma już nawet kupca.
Z informacji uzyskanych w Urzędzie Miasta Kolno wynika, że garaże znajdujące się przy ulicy Ciepłej są własnością osób prywatnych. Miasto Kolno nie pobiera za nie żadnych opłat z tytułu najmu czy dzierżawy. Płacą oczywiście podatek od nieruchomości. Czystość terenu przed i wokół garaży powinni zapewniać ich właściciele.
gucek17:00, 02.09.2025
A co ta straż miejska może zrobić? Nic. A co może zrobić z dzikim parkowaniem na chodnikach czy zakazach na nowych blokach na Dąbrowskiej? Też nic. To po co ją utrzymywać z naszych podatków? Żeby mieli pensję co miesiąc. Dziękuję i pozdrawiam.
Ola14:18, 03.09.2025
Dokładnie
Pozostałe komentarze
co?10:36, 02.09.2025
jak to ci ludzie nie płacą podatków od tych garaży??? skandal!!!
Prawdziwy Zigi11:44, 02.09.2025
Zaśmiecanie środowiska naturalnego należy powiadomić ministrantkę od gaulaitera her tuska henik- siemens.
Xxx14:27, 02.09.2025
Jakiś kontakt do właścicielki w sprawie garażu?
Krzysiek11:58, 03.10.2025
Na Dabrowskiej to dosłownie parkują pod schodami choć obok są puste miejsca
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Radny komentuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
To ten co mu wszystko można?
Zabiele
16:36, 2026-06-25
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
Wybory idą trzeba teraz wciskać ludziom banialuki o nadwyżkach🤣🤣🤣🤣 a dwa miechy temu brali kredyt 5 baniek na 300tysi odsetek na upadający szpital żle zarządzany, w tym parabanku musieli mieć niezły ubaw że takich frajerów udało się w ten kredyt wkopać. Przecież to nie ich, nie oni go będą spłacać. Powiat znów jest bogaty i zarządzany wzorowo! Oddział chirurgiczny obsługuje 1 prawie emerytowany chirurg gdzie wcześniej dwóch w sile wieku nie dawało rady🤣🤣🤣🤣 Normalnie cuda! I na koniec tradycyjnie: starosta do odwołania!
Kredytobiory
14:42, 2026-06-25
Jeden za groźby karalne, drugi za chuligaństwo
ich łapom nikt nie umknie, ludzie drżyjcie!🤣🤣🤣🤣🤣
drżący
14:37, 2026-06-25
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
To sobie rozkradnijcie te nadwyżkę, a potem bierzcie kredyty, *%#)!& lud będzie spłacać, przecież wy to potraficie śmiało!
żałosne!
14:32, 2026-06-25