1857 uczniów będzie uczęszczać do szkół na terenie Kolna. Do SP 1 ? 347, a do SP 2 ? 432. W kolneńskim Ogólniaku będzie się uczyć ? 281 uczniów, a w ZST ? 433. W kolneńskim gimnazjum uczy się 337 osób.
Elegantka19:47, 02.09.2015
Dzieci ubrane są bardzo elegancko !!!!
Nie mają plażowych majtek i złotych koturnów.
Ludzie popatrzcie na te zdjęcia i zastanówcie się, Kto i z jakim intelektem uczy wasze dzieci i czego!!!
ajak07:18, 03.09.2015
O i rodzina pani byłej radnej Lucyny G. pracuje w gimnazjum? A tak trudno o pracę w Kolnie. Brawo burmistrzu o swoich trzeba dbać. Oby tak dalej.
Zibi13:14, 03.09.2015
Nie było chyba szkoły w Kolnie w której na rozpoczęciu roku nie uczestniczyłby przedstawiciel "czarnych".
Pozostałe komentarze
jestem16:08, 03.09.2015
Jestem Piekną!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jezus chytrus19:39, 03.09.2015
[quote name="Zibi"]Nie było chyba szkoły w Kolnie w której na rozpoczęciu roku nie uczestniczyłby przedstawiciel "czarnych".[/quote]
ta zaraza jest wszędzie, nawet przy otwarciu 100 metrów wyremontowanej drogi musi stać klecha i przecinać wstęgę.
++/panPytajcy++17:53, 04.09.2015
Podoba mi sie ta dziewczyna co stoi po prawej z strony obok sztandaru..
Anna17:46, 07.09.2015
Mam wątpliwości co do tego czy na pewno wymienione są wszystkie szkoły znajdujące się na terenie miasta Kolno?????.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Stanowisko Sejmiku w sprawie relacji z UE
I bez safe wszystko jest zadłużone.
Ja
14:11, 2026-06-26
Walne Zebranie Sprawozdawcze Orła Kolno
Niedlugo Podlaski Zwiazek Pilki Noznej w klasie okregowej doprowadzi ze z klasy okregowej do IV ligi awansuje 4 druzyny i i 4 druzyny soadna do A klasy czyli prawie polowa To jest paranoja
kibic z Podlasia
13:08, 2026-06-26
Radny podsumowuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Łubu dubu,łubu dubu itd. tyle lat minęło ale nadal aktualne.
Misiu
12:50, 2026-06-26
Radny podsumowuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Chyba tylnymi drzwiami radni wchodzą do lekarza . Radni w kolejce .. na pohybel.
Winni
12:49, 2026-06-26