Impreza została zorganizowana w niedzielę i tradycyjnie odbyła się na stadionie miejskim. Gwiazdą Imienin Jana z Kolna był Zenon Martyniuk. Imprezą towarzyszącą był turniej piłki nożnej.
lsp21:10, 29.06.2015
brawo bardzo udana impreza. ci co jajkami rzucali w Kożle dużo muszą się nauczyć. No i kolejny raz nie było namiotu dla VIPów. Brawo organizator.
Pozostałe komentarze
administrator19:48, 29.06.2015
W związku z drobnymi problemami technicznymi zniknęły nam komentarze pod artykułem za co serdecznie przepraszamy
zenek m21:45, 29.06.2015
[quote name="lsp"]brawo bardzo udana impreza. ci co jajkami rzucali w Kożle dużo muszą się nauczyć. No i kolejny raz nie było namiotu dla VIPów. Brawo organizator.[/quote]
bo impreza była jak zwykle w jedynie słusznej knajpie
....09:44, 30.06.2015
[quote name="administrator"]W związku z drobnymi problemami technicznymi zniknęły nam komentarze pod artykułem za co serdecznie przepraszamy[/quote]
zginęły,czy zostały osunięte?
mieszkaniec11:14, 30.06.2015
czyżby cenzura????
xxxxx18:18, 30.06.2015
do Kolna zjechał się kwiat okolicznej prowincji, ale wiocha, co było widać , słychać i czuć.
xxxxx18:47, 30.06.2015
Jestem z miasta i jestem debilem bo nie wiem ze
prowincja potrafi lepiej sie zachowac od miejscowych ;)
xxxxx18:49, 30.06.2015
Jestem zacofany i nie wiem o tym ze prowincja wie
lepiej jak sie zachowac na takich imprezach :)
bzialiki20:12, 30.06.2015
jo, ło, no,zio.
Lux było?04:01, 01.07.2015
Kochani , mooocniej...
wieś22:09, 01.07.2015
Disco polo i wszystko jasne. Takie rzeczy tylko na Podlasiu. Białystok gala disco polo na stadionie, większe wioski discopolodyskoteki. Zero ambicji. Obciach na całego.
ciemnogród07:57, 03.07.2015
Dla ludzi z takiego miasteczka wiele nie trzeba, bawcie się na swój sposób z super muzyką. Kupa motłochu najechała, lans ul. Wojska Polskiego. Ale macie super rozrywki i atrakcje. Poziom artystyczny pozostawia wiele do życzenia.
12313:54, 03.07.2015
OJ KTOŚ TU NIE MOŻNE PRZEBOLEĆ, ZE PIERWSZY RAZ OD XX LAT W KOLNIE, PRZEZ PRZYPADEK ORGANIZATORZY TRAFILI W 10 Z ORGANIZACJA I DISCO POLO NA FESTYNIE.
FAJNIE BYŁO. POZDRO.
OoOo20:05, 03.07.2015
To 11 lat temu musiała być niezła biba :)
xd18:57, 18.07.2015
[quote name="xxxxx"]do Kolna zjechał się kwiat okolicznej prowincji, ale wiocha, co było widać , słychać i czuć.[/quote]
wiocha to jest pisanie takich rzeczy ciekawe czy w realu też jesteś taki cwany
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kolnianie bawią się na festynie miejskim
Najważniejsze jest żeby tupało do nocy po całym Kolnie... olać rodziny z dziećmi.. najwazniejsze żeby patola dobrze się bawiła
Jestem za Kolnem.
22:43, 2026-06-27
Kolnianie bawią się na festynie miejskim
A w mieście to nie wiedzą co to jest cisza nocna..?
Mam juz dosc Kolna
22:41, 2026-06-27
Mieszkanka Kolna o przystanku widmo
Nie ma autobusu do Olsztyna tyna więc nie ma przystanku a radny obiecał ze poszła petycja do burmistrz i cich o tak się wszystko załatwia z dużej burzy mały deszcz niedługo wybory znowu będą obiecać a my uwierzymy
5555
22:31, 2026-06-27
Włodarz tłumaczy, że dokonano także wyceny gruntów
To tak się traktuję ludzi biednych.A dlaczego oni nie mają podciągnięto ogrzewania miejskiego?Ci ludzie palą w piecach i chyba muszą gdzieś trzymać opał.Ich bloki nie różnią się od tych socjalnych i jeszcze podkłada im się kłody.A miasto nie może sprzedawać im tego za przysłowiową złotówkę.Robicie place zabaw za 2 miliony. Trochę dobroci dla tych mieszkańców a dobro podwójne powraca.Targowica jest dużym placem tam można postawić blok socjalny.
Tomek
21:57, 2026-06-27