Mieszkańcy Kolna bawili się na parku miejskim. Imprezie towarzyszył pokaz laserów.
Impreza na świeżym powietrzu rozpoczęła się o 22:00. Publiczność usłyszała różnorodne utwory - współczesne, jak i królujące na muzycznej scenie od dekad.
Przed północą tradycyjnie noworoczne życzenia mieszkańcom Kolna i przybyłym gościom złożył burmistrz Andrzej Duda. Włodarz miasta w imieniu całego samorządu życzył przybyłym zdrowia, pomyślności oraz spełnienia zawodowych i rodzinnych zamierzeń.
Organizatorzy sylwestrowej zabawy zrezygnowali z pokazu sztucznych ogni, zastępując wybuchy petard pokazem laserów.
Nie zabrakło też tradycyjnej lampki szampana i indywidualnych życzeń.
Ewa08:37, 01.01.2023
Plac nie był oswietlony. Panował mrok. Troche dziwnie, nie mozna rozpoznac ludzi.
Mlody 12:14, 01.01.2023
Światła były wyłączone żeby pokaz laserów był lepiej widoczny.
Stary Rok12:35, 01.01.2023
Jaki sylwester takie i zdjęcia ?
202314:28, 01.01.2023
A ten pokaz laserów... szkoda słów
Pozostałe komentarze
....15:35, 01.01.2023
,,,,
WALDEK21:21, 01.01.2023
redakcja powinna chyba zmienić fotoreportera albo aparat.
Wujek z Wolomina13:04, 02.01.2023
Ale tłumy ludzi
Ławeczka14:42, 02.01.2023
Co jeszcze można robić "na parku"??
Mieszkaniec bloku16:49, 02.01.2023
Za rok ludzie przyjdą się ogrzać jeden od drugiego bo nie będzie stać opłacić ogrzewania. Tak więc ludzi będzie od h....., a może jeszcze więcej.
Antek21:15, 02.01.2023
Jak fajerwerka nie dostaniesz to się nie rozgrzejesz :)
Do: mieszkańca bloku20:33, 02.01.2023
Zawsze mozesz zbajerowac młodą niezbyt inteligentną i niezbyt mądrą łaskę z ziemią tatusia i domem i się do niej wprowadzić. Tak zrobił taki jeden pajac z kolna i teraz urządzony jak PAN
Sylwek20:51, 02.01.2023
Żeby tak postąpić trzeba być wyjątkową gnidą
Synek22:46, 02.01.2023
Spuśćmy zasłonę milczenia nad parą pana 50+ i jego panny 30+
Jak zawsze20:57, 02.01.2023
Drogi kolniaku czas zmienić fotoreportera , na zdjęciach z UM gromaga ludzi ,a na zdjęciach pana pustki- chyba pszczółek jak zwykle zawalił z wiadomego powodu. Ja tam byłem i bawiłem sie bardzo dobrze.
Jak tooo23:09, 03.01.2023
Faktycznie było sporo osób na sylwestra dużo osób się bawiło świetnie ,niestety fotorelacja tego nie uchwiciła ...??
Aristo23:09, 04.01.2023
Po pierwsze: w parku miejskim a nie "na parku miejskim".
Po drugie: lampkę to autor ma przy łóżku lub na biurku, a szampana podaje się w kieliszku.
Może to czepianie się, ale kolniak to nie prywatny blog, a serwis informacyjny. Jakieś zasady, a przynajmniej podstawy języka polskiego obowiązują.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Radny podsumowuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Przecież nie będą się ganić, a już na pewno nie przyznają się do błędów, czy porażek. Poza tym, nie gryzie się ręki , która karmi, prawda? Sukcesy? Nie widać. Do porażek lepiej się przyznać, bo wyborcy je widzą. Ale czy zarząd je widzi?
Iks
22:54, 2026-06-26
Starosta: Macie asa w rękawie – zawód
Myli się Pan bo te dzieci mimo że skończyli szkołę to nie mają tatusiów co im załatwią posady.Bo dzieci za...radnych to już siedzą w biurach na stażach i sobie zarabiają.
Lech
21:59, 2026-06-26
Starosta: Macie asa w rękawie – zawód
Gość zlikwidował bursę a teraz się mądrzy.
Prawdziwy Zigi
20:47, 2026-06-26
Starosta: Macie asa w rękawie – zawód
Serio, ten pan powinien zniknąć z życia publicznego.
do odwołania
18:57, 2026-06-26