XXII zwyczajna sesja Rady Miasta Kolno odbyła się 16 września 2021 r. (czwartek). Rada obradowała w sali widowiskowej Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu.
Podczas sesji burmistrz Kolna przedstawił informację o przebiegu wykonania budżetu Miasta Kolno za I półrocze 2021 r., informację o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej oraz informację o przebiegu wykonania planów finansowych samorządowych instytucji kultury.
Radni podjęli również kilka uchwał, między innymi w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Miasta na lata 2021 – 2030; w sprawie zmian w budżecie miasta Kolno na 2021 rok; w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność miasta Kolno; w sprawie wyrażenia zgody na dokonanie darowizny nieruchomości; w sprawie przyjęcia regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków na terenie Miasta Kolno; w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Miasta Kolno oraz w sprawie ustalenia średniej ceny jednostki paliwa w Mieście Kolno na rok szkolny 2021/2022.
Radni zapoznali się ponadto z informacją o stanie realizacji zadań oświatowych Miasta Kolno w roku szkolnym 2020/2021 oraz informacją nt. wyników egzaminu ósmoklasisty.
Przyjęto także sprawozdanie z działalności Straży Miejskiej w Kolnie za II kwartał 2021 rok.
mmm19:58, 17.09.2021
A proszę podać te informacje nt. wyników egzaminu ósmoklasisty. To która podstawówka jest bo mam córkę 4- latkie i chcę wiedzieć gdzie ja posłać.
Nnn14:20, 18.09.2021
To ty dopiero teraz zainteresowałeś się edukacja swojego dziecka?
dzien dobry13:36, 19.09.2021
a czy wszyscy radni siedzieli czy jeden leżał ?
bezrobotny 13:51, 19.09.2021
Jeden to nawet stał chwilami. Kuzyn szwagra robotę ma obiecaną w urzędzie miasta, to trzeba się pokazać.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Przerwa w dostawie ciepłej wody na terenie Kolna
Rozumiem, że prace konserwacyjne są potrzebne, a nawet wymagane, ale wszystko w granicach rozsądku. Co to w ogóle ma być, żeby co rok powtarzała się taka sytuacja, że nie ma ciepłej wody przez tak długi czas. Zwłaszcza przy obecnych warunkach pogodowych, prysznic jest niezbędny, a w lodowatej wodzie średnia to przyjemność. Przy większej liczbie domowników grzanie wody w garnkach jest uciążliwe i kosztowne. Jakaś paranoja... W dużym mieście już dawno by was zjedli, a to jest Kolno, w Kolnie wszystko wolno.
Anonimka
17:41, 2026-06-28
Kolejny przystanek widmo? A może straszydło
Droga powiatowa więc raczej powiat jest zarządcą przystanku.
.
17:38, 2026-06-28
Przerwa w dostawie ciepłej wody na terenie Kolna
Osoba która udaje burmistrza nie widzi w tym problemu.
hehe
17:26, 2026-06-28
Kolnianie bawią się na festynie miejskim
A mi się podobało. Wszyscy powinni byc zadowoleni. Była muzyka dla starszych a później dla młodzieżu Dj i After Party dali ognia!
Xyz
15:27, 2026-06-28