Z okazji Święta Wojska Polskiego zorganizowano w Kolnie piknik wojskowy w parku miejskim przy ul. Plac Wolności.
Podczas imprezy mieszkańcy Kolna i powiatu kolneńskiego mogą zobaczyć pokaz sprzętu i wyszkolenia żołnierzy. Zaplanowano także pokaz lotniczy.
Na placu znajduje się między innymi strefa zabaw dla dzieci. Można również skosztować żołnierskiej kuchni.
Piknik potrwa do godziny 18.
Hulk17:54, 15.08.2021
A gdzie wirus celebryta?No tak ma wakacje.Za dwa tygodnie wróci i zrobi lockdown.
et19:50, 15.08.2021
gawiedź się raduje kiedy zabierają nam wolność...
Pozostałe komentarze
Joszko16:35, 15.08.2021
Kołakowski wszędzie się z wpycha. Niedługo strach będzie otwierać lodówkę ?
fanfantulipan18:28, 15.08.2021
Pokaz lotniczy jakiego jeszcze w Kolnie nie było! Cudo!
Jak19:56, 15.08.2021
Nie było punktu szczepień?
Janusz 20:32, 15.08.2021
Był i kolejka była zaszczepili około 270 osób
Wwww20:16, 15.08.2021
Szkoda że 70 tys ludzi wykonczonych w pisowskich szpitalach tego nie zobaczą. No ale dzięki ich emerytom można to sfinansować
et20:36, 15.08.2021
powtarzam -awiedź się raduje kiedy pis zabiera jej wolność:)
Ggg21:05, 15.08.2021
A ja byłem poza Kolnem z rodziną i cudownie i aktywnie spędziłem ten czas. Propaganda pisowska i co niektóre twarze kolneńskich pseudo vipów powoduja u mnie torsje. Tyle w temacie.
mieszkanka3520:59, 15.08.2021
Ty się o wolność naszą nie martw, martw się co ci z PO zrobili z twojego mózgu, to się nazywa kisiel
Yyy15:35, 17.08.2021
Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Hogan19:42, 16.08.2021
Igrzysk ciąg dalszy,co tam wolność, ważne że grochowka darmo ,tak myśli gawiedz ,a to wszystko z ich pieniedzy ,narodzie dlaczego spisz????
Mamysia11:58, 20.08.2021
Jak miło popatrzeć na te młode rodziny z dziećmi. A w domach siedzą wyrodne ladacznice
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Radny komentuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Jak sam był Vice starosto i dyrektorem od dróg powiatowych to nie zrobił tylko teraz cwaniaka udaje. Trzeba było zrobic a nie teraz udawac zatroskanego
Zofia
00:04, 2026-06-25
Radny komentuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
Niezły teatrzyk
Wow
23:17, 2026-06-24
W Kolnie oddasz honorowo krew
Nie w każdy ostatni piątek, bo teraz są co dwa miesiące
Zasłużony Hadek
22:54, 2026-06-24
Przerwa w dostawie ciepłej wody na terenie Kolna
A kto ten zaścianek wybiera?
Kamila
22:19, 2026-06-24